Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone3al kapcsolatban par...

Iphone3al kapcsolatban par kerdes?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem kerdezni h ha veszek 1 uj iphone 3ast akk ugy hallottam h nem lehet ingyen appokat ratenni csak ha jailbreakelve van.Ezt ingyen meg lehet csinalni otthon v el kell vinni szervizbe(bocs ha hueseget kerdeztem).Es meg azt h zeneket kepeket ugyanugy ra lehet tenni mint 1 sima telora(nem iphone) es ugyanugy leolvassa?Bocsi ha nagyon banalis kerdeseket tettem fel mar nezegettem a neten de semmi ertelmes valaszt nem kaptamKoszi elore is a segitseget
2011. dec. 29. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó. Kezdem az elején. iPhone-t jailbreakelni szervizben nem fognak, mivel eléggé illegális..(ha nem is az, nem szabadna csinálni, mivel így ingyenesen rá tudsz tenni mindenféle játékot azaz a fejlesztők és az Apple elesik a bevételtől). A jailbreakről én ennyit tudok, nekem iPod touch 4G-m van, ami kb egy iPhone 4-nek tekinthető csak épp telefonálni nem lehet vele, de az "appokra" ugyanaz vonatkozik.

Tehát ingyenes appot jailbreak nélkül is rá tudsz tenni, meg fizetőset is, ha fizettél érte. A jailbreaknek köszönhetően a fizetős játékokat is ingyen tudod rátenni. Remélem érthető.

A másik a zene. Ha bedugod az iPhone-t a gépbe, nem fogja úgy felismerni, mint a többi telefont, vagyis úgy nem tudsz rá zenét másolni. Van viszont erre az Apple által kiadott iTunes nevű program, ezzel tudsz rá zenét tenni, ha majd érdekel, ezt is elmagyarázom. A képekkel is ez a helyzet.

Viszont az iPhonne-nak párja nincs, azt tudd. Meg fogod venni?

2011. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat gondolom igen es nagyon koszonom a valaszodat :D Gondolom az iTunes ingyenes igaz?
2011. dec. 29. 22:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok most neztem meg es latom h ingyenes :P
2011. dec. 29. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!