Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vagy milyen program...

Hogyan vagy milyen program segítségével állíthatjuk be sony ericsson vivaz u5i telefonba a GPS-t?

Figyelt kérdés
internet kapcsolat szükséges? nélküle lehetne?
2011. dec. 29. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem mondok hülyeséget de lehet,hogy tudsz rátenni egy nokia maps-ot és wifin leszeded a térképeket,mert a Nokia suite-on keresztül nem tudsz szerintem.


Itt a program: [link]

2011. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi! megnézzük! visszaírok mi a helyzet?!
2011. dec. 29. 22:04
 3/7 A kérdező kommentje:
kedves válaszolóm és többi kérdésem olvasói! írjatok még lehetőségeket mert a fenti nem valószínű hogy jó lesz! sajnos!
2011. dec. 29. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak abból gondoltam a Nokia maps-ot mert a te telódon is s60v5 van.
2011. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem! segítenél bővebben..hogy kezdjem? bocsi de lépésről-lépésre kellenne...
2011. dec. 29. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Innen letöltöd: 4shared(pont)com/file/rhq-Brgq/Ovi_Maps_beta_v306533_S60v5.html


Aztán nem tudom,hogy szoktak telepiteni Vivazra de gondolom rádugod a telót a gépre és a telefon vagy memóriakártyára rámásolod a programot vagy előtte a beállitások-kapcsolatok-usb-tároló mód vagy valami ilyesmi és a sajátgépből megnyitod a telefon vagy kártya helyét,felmásolod és telefonon a fájlkezelővel megkeresed.Rányomsz és fel is kell,hogy telepitse.


Nem árt egy újrainditás.Aztán a programban kell lennie egy olyan nak,hogy térképek frissitése.Ott megkeresed magyarországot és letöltöd de előtte a netet nyomd ki,hogy csak a wifit használja.Ha nincs wifid akkor bukta.Hangot is lehet tölteni hozzá.Azt is meg tudod találni az már nem lesz nehéz.A program beállitásainál meg offline-t állits be,akkor nem mászik a netre de ha van netcsomagod előfizetve akkor használhatod online-ba is.

2011. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi türelmed!holnap megnézzük! néz rá a kérdésre írni fogok! előre is köszi!most vettük a telcsit...most állítgassuk be rajta a dolgokat! még egyszer köszi holnap írok!!!
2011. dec. 29. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!