Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone. Megvan a csengőhang...

Vikcsike90 kérdése:

Iphone. Megvan a csengőhang levágva abban a fájltipusban miért nem szinkronizálja rá az itunes?

Figyelt kérdés
bemásolom az eszközök hangokba de nem szinkronizálja rá ... ottvan csak atelon nincs rajta. miért? elegem van feladom. iphone 4em van..
2011. dec. 29. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt a bajom nekem is.. 1 napot küszködtem vele..De megérte!!:D na nekem így sikerült.: Lépj be App Storeba-> keress rá erre : Ringtone Designer (Blackout Labs csinalta,ha nem találnád..) Leszeded,utána ott berakod a hangot,kivágod a progiba és amikor azt írja,hogy success!-> akkor nezd meg ezt a videot és mindent ugy csinalj mint a vidibe !! http://www.youtube.com/watch?v=IHqjZGjyyF0 nekem bevált! Sok sikert
2011. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ezt a linket olvasd végig benne lehet minden ami kell :)

[link]

2012. febr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!