Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperia X8-al...

Sony Ericcson Xperia X8-al kapcsolatban szeretnék kérdezni!?

Figyelt kérdés

1.Most kaptam a telefont kb. egy hete, és azt tapasztaltam hogy a hátsó részén az alja nyikorog... többször is ellenőriztem hogy jól raktam-e rá a hátulját de semmi gondot nem tapasztaltam, és azóta is nyikorog ha pl megnyomom a gombokat rajta ami néha már nagyon idegesítő! Más is tapasztalt már ilyet? Vagy vissza kéne vinnem, kicseréltetni, esetleg megnézetni hogy mi okozza ezt?


2. Nagyon hamar lemerül, kb. 1 napig bírja az aksi, max 1,5-ig úgy hogy nem használom egyfolytába.. Ez normális? Hallottam hogy ezek a telefonom nagyon "zabálják" az aksit, na de ennyire?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 29. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az elsőben nem tudok segíteni, mert nem X8-asom van.

A másodikhoz viszont annyit fűznék hozzá, hogy az okostelefonok ilyenek, eszik az aksit rendesen :)

Az enyém is hamar lemerül, pedig a Xperia Arc S egy kicsit komolyabb telefon mint az X8 :)

2011. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az elsőhöz annyit hogy:

-Nézd meg lehet hogy hátha aláment valami

-Biztos nyikorgás, nem lehet hogy rezgés?

-Van egy ismertető aszerint próbáld meg vissza tenni a hátulját és addig nyomd óvatosan míg nem kattan egyet (Jobban mondva 4-et)

-Miután ezek nem segítenek vidd el egy közeli T-Mobile szervízbe ott ingyen megcsinálják

2011. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a nyikorgás típushiba mert nekem is ilyen van és nyikorog és már mástól is hallottam
2012. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!