Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új Samsung Galaxy Mininél ma...

Új Samsung Galaxy Mininél ma vettünk egy fülhallgatót és rádióhallgatás közben nem jelzi hogy hívás van, miért?

Figyelt kérdés
nem headset csak fülhallgató, nem értek hozzá eddig nem volt okostelefonom
2011. dec. 29. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A füles nem képes rá, hogy fogadja a hívást, mert nincs benne mikrofon, sem felvevő gomb.Nézd meg a pici jack dugót a végén, amin 3 db fém rész van, az csak fülhallgató lesz, amin meg 5db fém rész van, az már lehet, hogy jó lesz telefonálásra.

Ha jól tudom kompatibilitási probléma még itt is lehet, de vásárlás helyén ki kell próbálni.

Nem érdemes az olcsót venni, mert rettenetes hangminősége van!

2011. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. dec. 30. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak fülesem van, de híváskor megszakad a rádió, zene és ebben hallom a hívót, miután fogadtam a hívást. Letevéskor folytatódik a rádió, zene.
2011. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nálam nem , miért? Valamit be kell állítani?
2012. jan. 2. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!