Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Na most ez tényleg mi a manó...

Na most ez tényleg mi a manó lehet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napban óránként kapok egy hívást rejtett számról, mindig óra 5 vagy óra 7 körül. A gyakorisága nem terjed ki a nap 24 órájára, de ahogy említettem óránként ismétlődik. Az első hívást reggel 8 után kapom, az utolsót pedig este 6 körül.

Ha fogadom a hívást a vonal túlsó végén csak egy sípoló-búgó gépszerű hanghatás jelentkezik, valami olyasmi mint a Terminátor 3-ban :)

Van valakinek ötlete, hogy mi lehet ez és hogy miképp lehetne neki véget vetni? Mert megmondom őszintén már egyre inkább zavaró a dolog.

A telefonom symbian rendszerű (Nokia 6220c) és T-mobile hálózatban működik. Már 3 éve használom ezt a telefonszámot, korábban nem fordult elő ilyen jelenség.


2011. dec. 30. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be a T-hez. Tegyél feljelentést zaklatásért. Kérdezz rá, hogy mikor felvetted fizettél e érte?
2011. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eddig csak néhány alkalommal vettem fel és csak egy-két másodpercig tartott a hívás, mert én bontottam a vonalat.
2011. dec. 30. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs tartozásod a mobilszolgáltatód felé? Lehet, hogy automata hívogat.
2011. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs, mindig időben rendezem a számláimat.
2012. jan. 2. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!