Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy ennyire érzéken...

Normális, hogy ennyire érzékeny a kijelzője?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy Samsung Star II mobilt, aminek a képernyője annyira érzékeny, hogy a zsebemben feloldja magát, hívogat, és sms-t küld. Ha valakivel beszélek telefonon, és hozzáér a fülemhez, egyből betárcsáz mást is a beszélgetésbe, illetve előfordul, hogy leteszi helyettem, mert az arcom hozzáér.

Volt már Samsung telefonom, azzal semmi ilyesmi probléma nem volt. Ez a típus hibája, vagy inkább vissza kéne vinnem?


2011. dec. 30. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet szabályozni, hogy mennyire legyen érzékeny?
2011. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

1.a star2 egy fos.

2.talán le kéne zárni a képernyőt a zsebedben.

3.ne gyomd a füledhez-.-

2011. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem lehet állítani.


1. Nem érdekel a véleményed, hogy mennyire tartod jónak vagy sem.

2. Talán nem kéne ilyen hülyének nézned. Lezárom, de a képernyőn kell végighúzni az ujjad, és feloldja. Igen, magától megteszi a zsebemben.

3. Így is alig ér hozzá, kösz, tudok telefonálni.

És 4. Ha nem tudsz segíteni, akkor inkább ne írj semmit, t*hó paraszt!

2011. dec. 30. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:

"Karácsonyra kaptam egy Samsung Star II mobilt,"

-Nekem is volt.


" aminek a képernyője annyira érzékeny, hogy a zsebemben feloldja magát, hívogat, és sms-t küld."

-Igen, én is jártam így, aztán a telefonkönyv elejére egy csomó A betűt mentettem és a telefonszámhoz nullákat írtam. Így lehetett csak megoldani hogy ne hívjon senkit fel.


" Ha valakivel beszélek telefonon, és hozzáér a fülemhez, egyből betárcsáz mást is a beszélgetésbe, illetve előfordul, hogy leteszi helyettem, mert az arcom hozzáér."

-Ismerős szitu. Ez ilyen.


"Volt már Samsung telefonom, azzal semmi ilyesmi probléma nem volt. Ez a típus hibája, vagy inkább vissza kéne vinnem?"

-Vidd be, hátha valamit tudnak vele csinálni.

Az enyém a fiókban van mert nem adom el 5 ezerért. Többet meg nem adnak érte.

Majd valaki megkapja szülinapjára.

2012. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oh, akkor ez típushiba ezek szerint...

Köszönöm szépen a válaszod!

2012. jan. 7. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!