Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs-en hogy lehet...

Iphone 3gs-en hogy lehet ingyen használni az app store-t?

Figyelt kérdés
Van Apple IDm, de kéri a bankszámlaszámomat, azt meg nem szeretném megadni. Nem lehet valahogy úgy használni, hogy nem adok meg semmilyen bankszámla számot?
2011. dec. 30. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
de ahoz , hogy legyen apple id - d nemkell megadni a bankkártyát ,de érdekesmód most nekem is újra megkellet adnom , és mitől félsz amúgy ? :D A világ eggyik legbiztonságosabb cége és az 1 ik legtöbbet érő , nem fogják lenyúlni a pénzedet :)szal nyugodtan megadhatod
2011. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, ha olyan könnyű lenne, már megtettem volna. csak apu nem ennyire együttműködő...:DD
2011. dec. 30. 20:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Először nekem is sikerült megcsinálnom az apple ID-t, működik is, de mikor megpróbálok letölteni vmit, akkor kiírja, hogy még ki kell egészítenem a regisztrációmat ahhoz, hogy le tudjak bármit is tölteni. És ott meg kell adnom a bankszámla számomat.
2011. dec. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!