Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Ace jó...

A Samsung Galaxy Ace jó okostelefon?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 17:33
 1/4 anonim válasza:

Szerintem nagyon is jó. Ha végiggondolod nem sokkal tud kevesebbet mint egy Iphone, de messze nem 200 rugó. Van rajta gps, wifi, 5MP kamera,... ne hiszem hogy ennél többet az ember kihasznál a mindennapokban. Persze én is szívesen lennék Iphonos.

800Mhz cpu meg röhögve kihajtja az egészet.

Szerintem egy még jóval átlag fölötti felhasználó igényeit is kielégíti. Az egyetlen ami zavart az elején hogy nem megy rá olyan simán flashplayer, de a youtube alkalmazással nem is kell, vagy leszedsz egy régebbi flasht mert a 11 nem fut rajta. De ezenkívül negatívumot nem nagyon tudok mondani.

2011. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erősen túlárazott. A Telenor One Touch hozza ugyanazt a szintet és fele annyibe kerül.

Egy Motorola Defy sokkal jobb vétel.

2011. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Telenor one touch nagyon lassú, legalább is amit én próbáltam.
2011. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyértelmű h. nem szar és én sem fikázni akarom de rohadtul nem éri meg az árát...

egy motorola defy fényévekkel többet tud és sokkal több program fut el rajta az arm v7 es proci miatt és engem igazán mnem is a flash hiánya akasztott ki hanem h. ilyen játékok mint pl angry birds rió a nem toom hányadik pályán kegyetlenül belaggol no persze ugyanaúgy x8 on is meg bladen meg lg optimuson de nem is csoda ezeken mind1 ben arm v6 os msm7227 es proci csücsül és ne lovagoljunk már ezen a 800Mhz mindenre elég szövegen mert eleárulom a megahertz qvára mind1 pl egy coretex a8 ami 720Mhz es simán veri ezt az msm7227-et szóval egy one touch tényleg jobb döntés már persez azoknak akiknek elég egy ilyen kisebb teljesítményű mobil meg nem érdeklik annyira a játékok...meg a 720p videózás és lejátszás mert én ezt is leteszteltem és max egy olyan 640x352 magasságában vitte a mozikat(több lejátszót is kipróbáltam mind hardveres mind szoftveres módban...mongyuk azt most kapásból nem tudom de gyanítom h. semmiféle videokimentetl nem rendelkezik...egy szónak is 100 a vége tényleg nem valami jó ár érték arányú mobil mertt olcsóbban vagy hasonló áron is van sokkal sokkal komolyabb pl motoroloa defy vagy h. most egy qvajó vételt mondjak xperia mini 34e tmobilnál....

2012. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!