Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel jobb vétel a Defy,...

Mennyivel jobb vétel a Defy, mint az Ace?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Sokkal, nem is egy kategória a 2 telefon.
2011. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem egy kategória? :)


légyszives mondjál 3 egetverő különbséget.

2 ezer forint van a köztük.

szidjátok össze-vissza az acet, de normális érvetek nincs ellene.

2011. dec. 30. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyet mondok, de az bőven elég.


Ace armv6 architektúrás proci, defy pedig armv7...

2011. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért szokták a te szavaddal élve szidni az ace-t, mert hasonló áron sokkal jobb telók is vannak.

De még az xperia mini is jobb nála hardveresen, csak a kijelzője 3 hüvelyk.

Domino csomagban 35k-ért még a defy-ben lévő armv7 processzornál is jobb proci van benne.

2011. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ahhoz képest röhögve fut az ace-n is minden. különbséget nem érzel. tudod, a statisztika és a számok mindent megmutatnak, csak a lényeget nem. ez is egy olyan adat, hogy jobb, meg minden, de kit érdekel, amíg egyik se gyorsabb a másiknál?
2011. dec. 30. 19:05
 6/9 A kérdező kommentje:

sokaknál a mini ott ugrott, hogy 3 col.

eddig semmit nem mondtatok, csak a procit...akülönbség alig érezhető, ha egyeltalán érezhető. csak egy szám, szerintem egyikőtök se tudna különbséget tenni, ha nem tudná melyik melyik, csak gyorsaságról kéne dönteni.


szerintem ennél több kell egy sokkal jobb ajánlathoz/más kategóriához.

2011. dec. 30. 19:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg egy linpack tesztet az ace-n, utána defy-n és a mini-n.

Nézz meg az ace-el egy beágyazott videót pl. az nso.hu-n.


Készíts az ace-el hd videófelvételt.

Minivel kapcsolatban:Várd meg az ace-re a hivatalos android 4.0-t. Defy-re lesz főzött rom, de az normálisan is fog futni, az armv7-ben lévő hardveres támogatás miatt, míg ha ace-re lesz is, messze lesz az igazitól.


De mindegy neked jó az ace, mert te is el vagy ájulva a galaxy névtől...

2011. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

mondtam, hogy a minit nem szeretném belevenni a kijelzője miatt. elég jó 2.3.7es főzött verziók vannak, ráadásul a emberek 90%-át hidegen hagyja a hekkelés. soha ne azzal foglalkozz, hogy mit mutat egy teljesítmény mérő progi, hanem a tényleges teljesítménnyel. eddig a beágyazott videó az egyedüli dolog, amit mondtatok, az se egy nagy cucc, alig vennéd hasznát. szerintem ez még mindig nem elég egy külön kategóriához, illetve a "sokkal jobb" jelzőhöz.


nem vagyok elájulva a galaxy névtől, sokszor tettem fel ilyen kérdést más telefonokkal is, amikkel kapcsolatosan azt éreztem, hogy túlzott mértékben szidják.

2011. dec. 30. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vedd bele a mini helyett a live with walkman-t.


De én nem a teszteknek hiszek, egy defyn és a live-on is sokkal gyorsabbak ugyanazok a progik az ace-n.

Játékoknál sokat számít, de ace-n én már találkoztam olyannal amikor egy alkalmazásból kilépés után újratöltődik a launcher stb...


De mindegy én biztosan nem vennék ma már ace-t, amikor hasonló áron sokkal jobb hardverrel kapni telefont...

2011. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!