Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van értelme a nagyobb memóriának?

Van értelme a nagyobb memóriának?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a számítógépekben a több memo jobb. De a telefonba, hogy több dolog tud futni, azón kívül az a 158 MB nem elég? Mert ZTE Blade-re gondoltam,hogy vennék, de a S5660 GIO-nak a beszélgetési ideje, nagyon megtetszet.Mivel sokat beszélek.

És most van-e értelme annak, hogy több legyen a memória.



[link]


2011. dec. 30. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél SD kártyát :P
2011. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van. egy 2 GB-s, de ezért nem tudom, hogy a belső memória számít egyáltalán vagy nem.
2011. dec. 30. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít egy telefon esetében is.
2011. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, számít hogy mennyi a memória, mert írják ezeket a szép alkalmazásokat és netalán nem hajlandóak elindulni a kevés memóriára hivatkozva.


A kérdés szerintem akkor annyi, hogy most telefonálni akarsz a telefonnal, vagy játszani.


Mobilarénán részletes tesztet találhatsz ezekről is és dönthetsz az alapján.

2011. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!