Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen mobilinternet?

Létezik ilyen mobilinternet?

Figyelt kérdés
valami olyat szeretnék hogy feltöltős kártya mellé valami olcsóbb mobilnetet korlát, és túlfizetés nélkül, azaz fix árral. havonta jönne a csekk, és be lenne fizetve. mellette a sim kártya pedig telefonálásra lenne. megoldható az ilyen? Most t-mobiles vagyok, van az az ingyen facebook, de sorozatosan eszi a pénzem. emiatt kellene ez az ötlet.

2011. dec. 30. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a Domino Gonet.

2011. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én máskor csináltam olyat feltöltő kártyás telefonommal h. olyat küldten el h. pl.:+netm és akkor levonta a telefonomon lévő pénzt


-:)

2011. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyébként az ingyen facebook elsejétől megszűnik!
2011. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy feltöltőkártyásan külön csekken küldik az árát. Az egyenlegedről kerül levonásra 30 naponta.

[link]

itt vannak a lehetőségek. A Go!Net díjcsomagokat javaslom, nincs túlforgalmazási díj, ha túlléped az adatforgalmat akkor belassítják, de továbbra is netezhetsz.

2011. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Létezik, csekk nélkül, havonta vonják a kártyaegyenlegből.
2011. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként az ingyenes facebook június 30-ig meglett hosszabbítva sajnos.
2011. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ha esetlegesen lesz előfizetve, akkor a kártyámról nem enné a pénzt ha netezek?
2011. dec. 30. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:
tényleg. bocsánat a múltkor mér azt írták elsején szűnik meg.
2011. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha előfizetsz egy havidíjas csomagra akkor az aktiválás napján és utána havonta veszi le az egyenlegedből a csomag árát. Többet nem. Ha nem tudja leemelni az árát akkor felfüggesztik a szolgáltatást.
2011. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem, ez elég kedvezőnek tűnik számomra, köszönöm mindenkinek a választ, ment a zöld kéz vagy mi a fene.
2011. dec. 30. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!