Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam? (...

Melyik telefont válasszam? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Nokia N9, Samsung Galaxy Note vagy IPhone 4S.

Előre is köszönöm, a segítőkész válaszadóknak megy a zöld kéz.


2011. dec. 31. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha bejön a WP7, akkor Nokia N9 helyett inkább a Lumia 800-at ajánlanám, sokkal használhatóbb.


Ha Galaxy Note helyett inkább az S2-őt, barátságosabb méret, de még mindig nagy. Olcsóbb, jobb.


Aztán azt amelyik jobban tetszik, de komolyan.

Ne a képernyőket, kamerákat és a procikat hasonlítgasd össze. Hidd el nem azért fogsz megbánni egy ilyen szintű telefonvásárlást, mert ennek egy lepkefingnyival jobb a képernyője, amannak a kamerája. Egy árkategóriájú, de különböző oprendszereknél nem ez a döntő, a operációs rendszer számít. Nézegess teszteket az operációs rendszerekről, ne a hardverekkel foglalkozz.

2011. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, ment a zöld kéz! ;)
2011. dec. 31. 01:15
 3/12 A kérdező kommentje:
És nem tudsz egy olyan webshopot, ahol részletre, olcsóbban megvehetném a Lumia 800-at?
2011. dec. 31. 01:17
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem a szolgáltatódnál nézelődj
2011. dec. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Okés. Köszi még egyszer.
2011. dec. 31. 01:26
 6/12 anonim ***** válasza:

viszont ha nincs rá sok pénzed, de kellene a wp7, akkor inkább néznék valami olcsóbb HTC-t, szintén wp7-eset.


tipp: ha te is olyan típus vagy, mint én, hogy 1-1,5 év után unja a telefonjait, akkor androidot vegyél. az unalom legfőképpen a nem változtatható kezelőfelületből adódik. erre pedig kismillió launcser van, sok widgettel és társaival. egy éve van androidos telefonom, és még mindig imádom :D

2011. dec. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Nokia N9 nekem is nagyon tetszett, de lemondtam róla mert Meego op. rendszer van rajta, és ezt nem nagyon fogják fejleszteni. Az Androidot és a iOS-t biztos, hogy még sokáig fogják támogatni, szóval ilyen szempontból jó az iPhone és a Note is. Ha mindenképp a kettö közül kéne választanom akkor az iPhone-t választanám, mert bár a Note is tud ennyit, az nem fér el a kezembe, és valahogy nem tudom elképzelni, hogy telefonálásra használjam. De ha most azt kéne mondanom, hogy én milyen telefont választanék, akkor a HTC sensation XE-t mondanám. Nagyon tetszik még a Motorola Droid Razr is, és a HTC Radar, de WP7-es telefont nem merek venni, mert én egyszerünek, és hamar megunhatónak találom. Sokan mondják, hogy ha egyszer kipróbálok egy WP7-es telefont akkor megszeretném, és lehet, hogy tényleg így van, de most még androidos telefont választanék inkább.

Remélem tudtam segíteni valamennyit. Boldog Új Évet!! :)

2011. dec. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 800
2011. dec. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Esetleg Galaxy Nexus? Épp tegnap írtam egy cikket arról hogy melyik telefont érdemes valasztani:

Http://nyirog.blogspot.com

2011. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha kell a nagy képernyő és van hol tárolni mondjuk ha valahova mész akkor note, bár azt elsődleges telefonnak nem ajánlanám mert nagyon nagy

az IPgonekat nem ismerem annyira

Én sztem a Note-ot választanám de az N9 se rossz:D

2011. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!