Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X10 Mini...

Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro telefonra hogy tudok játékot tenni a számítógépről?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Felmész az Android Marketre, letöltöd, rámásolod a telóra, feltelepíted, játszol.
2011. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A saját telefonodról ennyit se tudsz?Akor minek vetted meg és szerinted mi a fas.ért adták az adatkábelt?
2011. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! Van adatkábel, csak nem tudom hová kell tölteni! Ha ezt még megírnád nekem egy kis beszólással megspékelve, nagyon hálás lennék!
2011. dec. 31. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Letöltöd a gépre az apk fájlt, átmásolod az sd kártyára (teljesen mindegy, hogy hova csak megtaláld), aztán egy fájlkezelővel megkeresed és futtatod.

Csak a gond, hogy x10 mini pro-n nincs fájlkezelő. Azt Marketről kéne beszerezni pl. astro

2011. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! Azt nem említettem, hogy java játék, amit felszeretnék tenni a telefonra és amit meg tudtam szerezni az jar kiterjesztésű file.

Elnézést a tudatlanságomért, de az Astro-hoz ugye nem szükséges az internet kapcsolat, tehát nem fog felkapcsolódni a netre csakúgy magától, mert ezt nem akarom.

2011. dec. 31. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Jar nem fog futni. Ahhoz már emulátor kell. De az is van Marketen. Az astro nem fog a nethez kapcsolódni, ellenben a Market az igen, mert hogy onnan kéne letölteni.

Illetve megpróbálhatsz így is feltenni egy fájlkezelőt. Ehhez nem kell net:

[link]


Bár ha tudnál neki legalább wifin netet biztosítani akkor jóval egyszerűbb lenne telepíteni dolgokat a Marketről.

2011. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kösz!

tudnál ajánlani egy emulátort, amivel futtatni tudom a jar file-t, mert csak ilyen formátumban tudtam megszerezni a 'Forgotten Warrior' című progit? esetleg tudsz olyan oldalt, ahonnét le tudom tölteni az említett progit. ezt a progit régebben a Samsunghoz adtak (meg is van a teló, amin rajta van, de nem tudom átküldeni sem és átmásolni sem).

2011. dec. 31. 18:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a "Bluetooth" menüpontba szokom és a Telepítővarázslóval meg telepítem :D
2012. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!