Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy telepítsek Android...

Hogy telepítsek Android programot Market nélkül?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Sony Sony Ericsson Xperia Minit és Androidos programokat szeretnél feltenni rá Market nélkül,mivel nincsen a telefonon internet.Ez hogy lehetséges? Milyen programal? Magán a telefonon van valami Fájlkezelő?
2011. dec. 31. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Arról biztositalak, hogy nem értek hozzá!!!X'D
2011. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Jókérdés. Talán próbáld meg valahol Wifivel


1.Találsz Wifit amire tudsz csatlakozni

2.Marketról leszeded az ES File Explorert

3.Feltelepíti

4.Gépről az Sd Cardra rárakod az apk fájlt

5.Leválasztod

6.Megnyitod az ES File Explorert

7Kiválasztod a fájlt és telepíted.

2011. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kell egy astro file manager amit a marketről kell letölteni.Ha nincs neted a telón vagy wifi a közelben akkor beszopt@d!
2011. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt mondja MARKET nélkül! :P
2011. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezzel annyi a baj,hogy falun lakom.Falun wifit ritkán találni:) Találtam ingyen programokat,de bármit felrakok telefonra egyszerűen semmit nem csinál.
2011. dec. 31. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Magán a telefonon van valami Fájlkezelő?


Nem lenne egyszerűbb ha te magad néznéd ezt meg? Elvégre most kaptál egy ilyet. Mégiscsak meg kéne ismerni a telefonodat. Ha találsz akkor van, ha nem akkor nincs. De az eddigi androidos xperiákból kimarad, szóval ebben itt se lesz változás.


.Ez hogy lehetséges? Milyen programal?


Gépről átmásolod az apk fájlokat. Olyan programmal amilyennel akarod pl. Total Commander, Windows intéző

esetleg adatkábel helyett kártyaolvasóval másolod át őket meg ilyenek.


Ha az megvan akkor kell a telefonra egy fájlkezelő. Ami már fentebb meg lett említve, hogy jó eséllyel nincs benne. Ezért vagy keresel egy wifis helyet, vagy veszel otthonra egy wifis routert vagy pedig ezen egyszerű megoldást alkalmazod:

[link]

2011. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
astro file manager-t találtam,letöltöttem,de hogy kell telefonra telepíteni? Azok a leírások amiket találtam ott ahol letöltöttem nekem már magas:)
2011. dec. 31. 18:11
 8/11 A kérdező kommentje:
18:10 Megpróbálom.Köszönöm
2011. dec. 31. 18:12
 9/11 A kérdező kommentje:
Sikerült,felraknom a Fájlkezelőt,köszönöm.Megoldódott a problémám.Ezer meg egy hála mindenkinek:)
2011. dec. 31. 18:18
 10/11 anonim ***** válasza:
eredetileg is van fájlkezelő rajta. nekem akkor tűnt fel mikor ráraktama másikat. " officeSuite' néven keresd :D
2011. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!