Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 3GS alap, nyugis...

Az iPhone 3GS alap, nyugis állapotban is zabálja az adatforgalmat, ha be van az kapcsolva?

Figyelt kérdés
NEM a Wi-Fi-re gondolok, hanem a 3G adatforgalomra... A régi XperiaX10-em folyamatosan új appokat nyitott meg, és ha bezártam valamit, akkor az megnyitotta újra, és töltögetett szépen a netről... Arra lennék kíváncsi, hogyha megnyomom a Home-ot az iPhone-on, akkor bezárja az appot és nem csatlakozik a netre, vagy a háttérben szívja le a pénzemet? :D Mivel alapállapotában nincsen task killer meg "feladatkezelő", érdekelne, hogy végleg bezárja, újranyitásig, vagy a háttérben fut-e még? És ha fut, meg zabálja a forgalmat, akkor van olyan app, vagy hekk, vagy akármi, ami ezt megakadályozza? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, előre is! :3
2011. dec. 31. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd le az adatforgalmat!
2011. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyanúgy. persze kellenek hozzá különböző profilok, amiket frissít időnként, és az iphone is elég sokat fogyaszt. én ilyen téren a symbian-al vagyok megelégedve, eléggé takarékosan bánik az adatforgalommal.
2011. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22.16 - ember, használnám a netet, de nem akarom mindig ki-be kapcsolgatni, kétpercenként :'D
2011. dec. 31. 22:21
 4/5 A kérdező kommentje:
22.17 - hát, akkor marad a menübeállításokadatforgalom-engedélyezéstiltás? :/
2011. dec. 31. 22:22
 5/5 balizska23 válasza:

2x megnyomod a Home gombot,és kijön 1 alsó lista.

Onnan kiveszed a programokat.

2014. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!