Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb 50ezer forint értékben...

Tralala kérdése:

Kb 50ezer forint értékben milyen telefont lenne érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne hogy androidos legyen.
2012. jan. 2. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Xperia mini vagy sony live with walkman.
2012. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem xperia minim van tökéletesen megvagyok elégedve vele, az xperia mini-ről szóló tesztemet ezen a weboldalon olvashatod ---> [link]
2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem megkérdezhetsz akárhány embert, ezt neked kell eldöntened, hogy melyik tetszik. Én pl. nagy HTC-s vagyok én azt mondom vegyél HTC-t mert nagyon strapabírók, és nagyon jó telók, akinek SE-ja van, az azt fogja mondani, hogy SE-t vegyél mert nekik az vált be. Itt csak az számít, hogy neked mi a fontos. Ha ilyen irányú kérdést teszel fel, inkább kicsit néz szét, és kérdezd ki mások véleményét, hogy hogy konkrétan 3-4 telefon közül melyiknek mi az előnye hátránya.
2012. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok htc-s és sony-se, de akármennyire is strapabíró a htc, ebben a kategóriában a wildfire s már elavultnak számít.

Nem lesz rá pl. android 4 se.

Ezért inkább valamelyik sony ericsson.

Mondjuk már augusztus óta kapni az xperia mini-t vagy a live-ot és azóta nem nagyon hallottam senkitől panaszt a minősêgükre.

Ráadásul a live azóta t-mobilnál már csak 36000 ft.

2012. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!