Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Ray-en...

Sony Ericsson Xperia Ray-en hogyan lehet beállítani egy, a galériában lévő képet háttérképnek úgy, hogy teljes méretben megmaradjon a kép? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy jelentéktelen a kérdés de nekem mégis fontos lenne. Már utána olvastam fórumokon is, használati útmutatót is letöltöttem de erről sehol sem ír. A főoldalon lehet választani, hogy milyen háttérképet szeretnék beállítani, galéria vagyis onnan válasszak egy képet, mozgó háttér vagy sony ericsson háttérkép. A legutóbbival semmi gond nincs ugyanis azokat egyből beállítja, nem ajánl fel vágást. Ha a galériából választok azzal pont ez a bajom, hogy úgy lehet csak beállítani onnan egy képet ha előtte kivágom és így nem lesz szép ha beteszem háttérnek. A használati útmutatóban is azt írja, hogy szükség esetén körbevághatom a képet. De nekem nem csak szükség esetén, hanem anélkül ki sem választhatom. Ha esetleg valakinek ilyen telefonja vagy és tudna segíteni, segítsen nekem.
2012. jan. 2. 20:43
 1/1 A kérdező kommentje:
*van -_-
2012. jan. 2. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!