Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon (samsungon...

Androidos telefonon (samsungon) hogy kell beállítani freemailos, citromailes fiókokat?

Figyelt kérdés
Mert kiválasztottam, hogy egyéb email cím beállítás, utána felhaszn. név és jelszó, utána van valami beállítás, de azt nem tudom, hogy mi lenne. Valami imap fiók pop3 fiók és valami microsoft exchange is van. Ok, itt melyiket kell beállítani, és hogyan?
2012. jan. 2. 23:31
 1/3 anonim válasza:
Ideosom van, dettó android. Próbáld ki az összes lehetőséget. Bár úgy rémlik Exchange. Majd szólj, ha be tudtad álítani, mert nekem hasonló a problémám.
2012. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy a legegyszerűbb megoldani, hogy átirányítod őket egy gmailesre.
2012. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ctromailra nem jó a pop3 mert 15 percenként max 1 kapcsolódás engedélyezett (meg ettől függetlenül is lassú).

Jó megoldás az átirányítás, de én inkább elfelejteném a helyedben a citromailt.


Citromail:

pop3.citromail.hu

Vagy:

[link]


Freemail:

A bejövő levelek kiszolgálója (POP3) freemail.hu, a 110-es porton.

Vagy:

[link]

2012. jan. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!