Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 9780 hiba!?

Blackberry 9780 hiba!?

Figyelt kérdés

Pár napja vásároltam egy új Blackberry Bold 9780 mobiltelefont. (T-Mobile)


Azt vettem észre hogy lassú az opciók menü, nem reagál, amikor igen túl sokat ugrik át hirtelen -sokadik próbálkozás eredménye-. Mikor próbálok görgetni, 1-2 másodperc után lép csak, nem pontos. És csak ebben a menüben és almenüiben tapasztalom ezt a hibát.


Kérdésem hogy ez széria hiba, vagy csak nálam jelentkezik? Mivel tudnám orvosolni?


2012. jan. 3. 10:08
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Ez egyedi hiba, mert a bb nem csinál ilyet.
2012. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit csináljak akkor?
2012. jan. 3. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém se csinál ilyet...Próbáltad újraindítani? Nyomd meg a Shift+Alt+Delete-et egyszerre, pár másodperc után újraindul.


Ha még így sem, akkor vidd vissza a T-Mobile-hoz és verd az asztalt, jobbat nem tudok, ilyet nem is hallottam még...

2012. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerettem volna videóval is szemléltetni a gondomat, de valami gond van a youtube feltöltő szerverével.

Egyenlőre ott tartok hogy OS újrarakása.

2012. jan. 4. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jó ötlet az egy szolgáltatótól vett telefonon? Miért nem viszed vissza, és hagyod hogy ők oldják meg a problémát?
2012. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült újratelepítenem, jobb mint újkorában. Valamit nagyon elcsesztek vele mikor "összerakták" a gyárban. Most kicsit gyorsabb alapból, és a opciók menü hiba is eltűnt. Ha bevittem volna, lehet hogy hetek után kaptam csak volna vissza. Szóval megynyugodtam. :)
2012. jan. 4. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!