Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobil legyen a következő?

Milyen mobil legyen a következő?

Figyelt kérdés

A jelenlegi Nokiám (5800) mióta a festékes vödörbe esett döglődik. Cserélnem kell, de elnézve a T-mobile ajánlatait elég nehéz dönteni. Igazából ezt néztem ki, mert árban is jónak találom: HTC Wildfire S. 2 év újbóli hűséggel 24.210 Ft.

Persze szépnek találom az új Nokiákat is (X7-00, E7-00), de az áraik az egekben. Annyival jobb lenne, amennyivel drágább? Mennyire megbízhatóak a HTC-k?


2012. jan. 3. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

5800-ról váltottam én is idén egy HTC-re. Egy régi HD2-esem van most (nagyon jó áron, szinte ingyen jutottam hozzá). Szép telefon és rengeteg féle rendszert képes futtatni. Most 2.3.5 android van rajta. Körülbelül mindent tudok használni amit egy natív és erős android készülékkel (de volt már rajta wp7 is próbának). Az 5800-hoz képest elmarad aksiban és pár funkció (mint a nokia oldalsó retesz képernyőnyitója) nagyon hiányzik.


Az új nokiáknak (wp7) még várni kell kicsit, hogy kiforrja magát (az oprendszer is). Nem rossz készülékek. Az android koncepciója a nokiához nem illik, nem fogsz vele találkozni nokián az fix. Valamint feláll a hátamon a szőr ha a memóriakártya korlátozásaira gondolok (nem olvassa más csak a telefon. Zuneval férsz csak a telefonon lévő fájlokhoz, mindent szinkronizálnod kell...stb).


Gyanítom nincs sok pénzed egyenlőre mobiltelefont cserélgetni. Az androidos vonalon, ha elfogadsz egy javaslatot, megnézed a kínai üdvöskéket is. Például a ZTE mobilok kifejezetten jók. A Blade-t volt szerencsém kipróbálni és nagyon jók a tapasztalataim róla, de ha szétnézel a weben ezt más is osztja, különösen, hogy az ára a töredéke a többi gyártó, gyengébb készülékeinek.


Esetleg ha szeretted az 5800at a symbianjával, lehet jó ötlet megtartani a symbiant és inkább egy erősebb symbian mobilra váltani. Teljesen más élmény az android. Nem jobb nem rosszabb. Más.

2012. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek. Holnap megnézegetem élőben a készülékeket és úgy döntök. Közben még bekerült a képbe a Motorola Defy is. Erről is várom az esetleges véleményeket.
2012. jan. 3. 19:37
 13/13 anonim ***** válasza:

A Defy nagyon jó.

A Blade nem túl strapabíró sajnos, bő 1 év alatt összeszedtem rá pár karcot. :)

2012. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!