Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen QWERTY billentyűzetes...

Milyen QWERTY billentyűzetes telefont javasolnátok 75000FT ig?

Figyelt kérdés

A BlaxkBerry-k nagyon tetszenek, a 9700ast néztem ki magamnak, de van a nokiának is és a samsungnak is hasonló készüléke, nagyobb felbontású kamerával, erősebb aksival, viszont nagyon sok helyen olvastam, hogy a BlackBerry akkoris jobb.. Nem tudok dönteni, pedig ma estig el kell döntenem..

Segítsetek véleményekkel, tapasztalatokkal légyszi!!


2012. jan. 3. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

BlackBerry jobb mint a többi, de csak akkor ha előfizetésed van hozzá és BIS-re is előfizetsz pluszba. Különben nem ér semmit a BB.

A 9700 már nagyon kifutó széria:

-9780 volt a ráncfelvarrás

-9900 az utód

2012. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem magyarországi szolgaltatónál használom majd, Neten veszik meg kártyafüggetlenül, aztán majd meglátom a szolgáltatómnál itt, februárban lesz 1 éve, hogy előfizetőjük vagyok, ilyenkor lehet majd változtatni dolgokon, a telefont ajándékba kapom és régóta tetszenek a BB-k :) Csak a műszaki leírás alapján mondjuk a nokia e szériája sokkal többet tud, viszont mindenki panaszkodik.. 75000Ft-ig ti mit választanátok?
2012. jan. 3. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy hol használod, ha nincs BIS előfizetésed a telefonodhoz, akkor nem megy a BBM, a mail...
2012. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt én is értem. A kérdés mégis az, hogy melyik jobb szerintetek?
2012. jan. 3. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
BIS-el a BB, BIS nélkül a Nokia.
2012. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Nokia E szérián Symbian van nem? Hát ha igen akkor azért panaszkodik mindenki, halott rendszer.


Vegyél Blekit, jobb mint a többi. És valóban próbálj hozzá BIS-t kötni.

2012. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a szolgáltatómnál, picit több lesz az előfizetésem, de működni fog rendesen, azt mondták, szóval akkor asszem nem változtatok, lesz egy BlackBerry-m :D <3

Köszi a véleményeket!!!

2012. jan. 4. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!