Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telót keresek ezért...

Androidos telót keresek ezért cserébe:nokia 5230 hol kezdjem?

Figyelt kérdés
google-ba is beírtam de semmi
2012. jan. 3. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hááát... Nem is tudom.

WiFije nincs, GPS sincs benne. Symbian_ kevéssé idomítható.

Nem tudom találsz egy olyan Nokia fant, aki nem boldogul az androidosával, bár az androidokban van WiFi, az meg azért sokatoknak kell(ene)...

2012. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy az egyben senki nem fog ilyen cserebe belemenni.
2012. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan verd ki a fejedből ezt a cserét mert NEM FOG MENNI!
2012. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem rossz készülék. Persze már régi de még nem annyira, hogy a múzeum cserélne. Hogy hol kezd? Add el a telefont (20 000-et még talán ér) és kaparj össze még pár ezrest és kapsz egy alap androidos készüléket
2012. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jófogás.hu-n apród-on is meghirdethetted. És megjegyzem az előző válaszolóknak: NEM MINDENKINEK KELL WIFI!!!!!!!

L

2012. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elfogadom, hogy "NEM MINDENKINEK KELL WIFI!!!!!! ", de akkor minek neki androidos teló? Igaz, meg lehet oldani sok mindent mobilnettel is, de rengeteg alkalmazás van, ami Wifivel működik, akkor az neki nem lenne?
2012. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jófogás.hu/apród.hu
2012. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!