Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy3 rootolás...

Samsung Galaxy3 rootolás probléma? Sehogy sem megy.

Figyelt kérdés

A telefonomat szeretném rootolni, de nem sikerül...

Samsung Galaxy 3-am van amit írtam a kérdésben is...

SuperOneClick-et próbáltam de letölteni se tudtam...


C:\Users\*****\Downloads\SuperOneClickv2.3.3-ShortFuse.zip.part nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni.


Próbálja később, vagy lépjen kapcsolatba a kiszolgáló rendszergazdájával.


Nos én vagyok a rendszergazda és az elmúlt 2 napba vagy 100x megpróbáltam különböző helyekről, de sehogy se ment... Windows 7 32bit-es az oprendszer...Hogy próbáljam? Mivel?? Nagyon fontos lenne :)

Minden hasznos választ felpontozok.

Előre is köszönöm!


2012. jan. 3. 21:15
 1/2 Macs1209 ***** válasza:

Ha a forrásfilet nem tudja olvasni, akkor ott más gubanc van, valószínű nem nálad. Töltsd le másik géppel..

Lehet törölték a kiszolgálóról, vagy valami program blokkolja az elérést (pl virusirtó, mivel super1click-et linux virusnak ismeri fel)

2012. jan. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nos megpróbáltam más gépről...Sikerült letölteni 2.3.3-as verzió...Telefonon a debugging mód be van kapcsolva..

Amint a Root-re kattintok hiba van:


"The following device does not have drivers installed:

Multimédiás videovezérlő

PCI/Ven109E&DEV_ (itt 1 sornyi betű/szám sorozat)

Would you like me to forcefully Install an Android ADB Interface for this device?"


Igen/nem

Igen-re kattintottam akkor az jött, hogy

"A következő DLL betöltése sikertelen "DIFxAPI.DLL" A megadott modul nem található (a kivétel HResult értéke:0x0 (9-10 szám)"


Mi a teendő? :/

2012. jan. 4. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!