Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan magyarázzam el a...

Hogyan magyarázzam el a szuleimnek mi az az androidos telefon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
úgy, hogy az Android olyan a telefonnak, mint a Windows a számítógépnek... :)
2012. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
olyan telefon aminek van saját operációs rendszere és 1 csomó alkalmazás van hozzá
2012. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nekik hogy ez olyan divatos izé mint régen a farmer meg a nejlon harisnya volt, meg a videó és a hűtőláda.
2012. jan. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Macs1209 ***** válasza:
100%
Fogd meg a kezüket, vidd el egy mobil boltba, és mutasd meg nekik.
2012. jan. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szinte lehetetlen és nem is bírják felfogni h. mégis mire jó (TAPASZTALAT:) De talán mutasd meg nekik h. lehet rajta internetezni és ha lesz mobilneted akkor facebookon vagy valami chatprogramon keresztül állandóan tudsz kommonikálni a barátaiddal és milliószor olcsóbb mint sms ezni... és persze veszel ezzel eggyütt egy gps-t mert utána meg rátelepítesz egy igo-t is meg bármilyen térképet... meg megmutatod h. pl felveszel egy videót akkor azt utána egyből feltudod tölteni facebookra és máris mindeki láthatja bárhol....egy alap mobil ilyeneket nem tud
2012. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan telefon, ami mindent tud, ami jó. Rengeteg cuccot lehet rátölteni, amitől mégjobb lesz, de a több (nem androidos) telefonra kevesebb ilyen van. Ingyen internetezhetsz, ha van a közeledben jel és ma a legelterjettebb. Nem csak telefonálásra jó, hanem szórakozásra, játszani is lehet rajta, és érintőképernyős.


Ennyi, ezt úgy magyarázod el hogy semmi fogalom nem kel hozzá. Ezt mindenki, a dédmamád is megértené, nincs semmi olyan benne, ami követel bármi szaktudást. Az a lényeg úgy mond, hogy az a valósághoz hű legyen, de ugyanakkor olyan szó ne legyen benne, amihez szükséges bármilyen alaptudás, mert ahogy olvasom a szüleid nem igazán fogtak még olyan telefonta kezükben, ami a telefonálásnál sokkal többet tud :D Nehéz ügy volt, de én is elmagyaráztam anyámnak, aki teljesen hülye az ilyenekhez, még a memória szó is kérdést vet fel benne. Én kb ezt mondtam, megértette.

2012. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!