Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek kb. mennyibe fog...

Szerintetek kb. mennyibe fog kerülni 2012 év végén a Galaxy Note? És még akkor is csúcstelefonnak fog számítani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ilyen ütemben gyártja minden cég a telefonjait, akkor messze nem lesz 1 év múlva csúcstelefon, bár egyelőre ezt nehéz elképzelni.. árát nehéz megsaccolni, a konkurenciától függ, hogy mivel képesek majd előrukkolni
2012. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat!
2012. jan. 3. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, linkeld :D
2012. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na te 2500-as nem tudom, hogy most komolyan beszélsz-e, (bár a 13%-os arányodból szerintem csak köcsög vagy) ha belinkeled és élőben megmutatod, akkor megveszem xD. Bár egy 180.000-es telót 2500-ért... át akarsz cseszerinteni!
2012. jan. 4. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:

A mai okostelefonoknál már semelyik gyártó nem foglalkozik azzal, hogy levigye egy egyéves készülék árát.

Azt olcsóbban nem fogod megkapni, csak jobbat annyiért :)

2012. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
# 7/7 Ez hülyeség amit írtál. Biztos hogy lentebb fog menni év végére 10-15%-al olcsobban meg lehet majd venni. Elektronikai dolgoknak folyamatosan csökken az ára ha nem vetted volna észre. JA és most az 27es áfa odatett rendesen az ilyen termékeknek sokkal jobban jártak akik karácsonykor megvették mint hogy megvárták az ünnepek utáni akciót, mert még akcióban is drágább mint volt.
2012. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a teljes széria nem volt totálcsőd (Lásd Blackberry Playbook, Dell Streak, HP touchpad...ect) és nem akarják a nyakukon maradt árut legalább a gyártás összegét megtérítve értékesíteni nem viszik drasztikusan le az árát a cuccnak. A Galaxy note nem lesz szerintem olcsóbb az év végére.


A Galaxy Note már most behozta az árát, nagyon népszerű cucc annak ellenére hogy szerintem telefonnak túl nagy, tabletnek túl kicsi. A toll megmenti a koncepciót, Kb egy noteszre emlékeztet így és ezzel már több használhatóságot mutat a mindennapi életbe, mint a jelenlegi tabletek 80%-a. Na! De nem ez a lényeg.

Szerintem ha piacra kerül a Note 2 mondjuk és ennek leviszik az árát akkor konkurenciát állítanak csak az újnak (ami valószínűleg nem esik át jelentősebb világmegváltó fejlesztéseken).


Ezzel persze azt érik el hogy neked (ha nem engedheted meg magadnak) nem lesz Galaxy Note készüléked -(mit eredményez?)-> A Galaxy Note készülék egy státusszimbólum. Nem jön minden sarkon szembe...


Ezt én így gondolom most. Hogy igazam lesz e vagy sem az kiderül az év végére.

2012. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen azzal egyetértek, hogy valamennyit csökken majd az ára. De nem annyira amennyit ér egy ilyen... szerintem
2012. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!