Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van Egy Sony Ericsson x8-as...

Van Egy Sony Ericsson x8-as okos telefonom ami nem akarja megnyitni az androidmarketet. Valaki?

Figyelt kérdés
Felmegyek és nem enged bejelentkezni. Valami olyasmit ír ki hogy próbáljam meg később (de én már annyit próbálkoztam)mit tegyek vele?Gépről is próbáltam leszedni, hogy majd átrakom, de azt se engedi.. nem értem miért?! Szeretném én megcsinálni, hogy ne kelljen elvinnem szervízbe, mert ott kidobhatok érte egy vagyont szerintem. Nem tudom hogy kell csinálni!!
2012. jan. 4. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami ilyenkor be szokott jönni az a gyári visszaállítás és rögtön az első bekapcsolásnál add meg a google fiók adatait.


A gépről áttett apk fájlokat meg azért nem tudod telepíteni, mert gyárilag nincs semmi a telefonon amivel képes lennél futtatni egy ilyen állományt. Ehhez kéne egy fájlkezelő, amivel láthatod a memóriakártya teljes tartalmát, ezzel meg is tudod keresni az apk fájlt és el is tudod indítani.

2012. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyen alap dolgokat ellenőriztél remélem, hogy wifi kapcsolat jó-e, nem írtad e el a jelszavad, stb
2012. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!