Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek?! Le szerettem...

Mit tegyek?! Le szerettem volna tölteni a telefonomra 1 dalt és ez nem sikerült. Ki volt oda írva olyan, ha odaírom a telószámot, akkor csengőhangokat, háttérképeket, stb. -ket kapok.

Figyelt kérdés
Voltam olyan meggondolatlan és odaírtam a számomat. Ekkor kaptam 1 sms-t utána 2-t,3-at, végül hetet.Leszedte az összes pénzemet és hetente így küldené az sms-eket. úgy megilyegtem hogy el se olvastam, csak kitöröltem őket. Mostmár nagyon bánom, mert nem tudom, hogy mit tehetnék, és senkinek nem mertem elmondani. Hogyan tiltsam le? Számítok rátok!
2012. jan. 4. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

szegényke, remélem tudnak majd segiteni neked



egy kisnyugdijas :(

2012. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ehhez tudni kell, hogy pontosan hol regisztráltál, mert mindegyik ilyen máshogy intézi a leiratkozást
2012. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg hogy hol adtad meg a számod, linkeld be ide.
2012. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!