Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikorra várható az új iOS update?

Mikorra várható az új iOS update?

Figyelt kérdés
És mi a véleményetek az 5.0.1-es jailbreakről? Megéri kipróbálni egy novemberben vásárolt készüléken? Kárpótol a garanciáért cserébe? T-mobilos
2012. jan. 4. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerdesre nem illik ugyan kerdessel valaszolni,de minek akarod jailbreakelni ? Garancia nem vesz el,mert nyomsz egy restoret itunesbsn es visszaallit mindent . Egyebkent februarra igerik a hivatalos 5.1-et
2012. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy szeretném-e a jailbreaket. A játékok miatt egyébként. Volt egy iPhone 2G-m még régen, jailbreakelve volt, és nem működött, hogy restore-ral visszaálljon. A 4-nél működne?
2012. jan. 4. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogyne mukodott volna,nekem is volt elso generacios iphoneom - ha telefonon adtal neki gyari beallitast,attol ledoglozt,de az itunes barmikor,barhonnan vissza tudta hozni eredeti allapotba. Jatekok meg .. Nem mondhatnam,hogy sokat jatszok,de par db 2-3 dolcsis jatekot leszedtem legalisan ,nem erzek kenyszert a jailbreakre .

Tudtommal ios5-re csak tethered jailreak letezik jelenleg,ami annyit jelent,hogy a telefon kikapcsolt v. lemerult allapotabol csak a szamitogeprol bootoltatva lesz hajlando elindulni,bekapcsologombra csak az almat nezheted korlatlan ideig.

2012. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem inkább leteszek róla. :)

Hogy vásároltál az AppStore-ból? Én még sosem vásároltam, és valahogy nem tiszta, hogyan kell.

2012. jan. 4. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Regelni kell az itunesban , kell hozza egy dombornyomott bankkartya adatai -sima liba . Egyertelmuen le lesz irva .
2012. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. jan. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!