Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor onetouch telefonra...

Telenor onetouch telefonra játékok? Pl. : angry birds

Figyelt kérdés
Honnan tudom beszerezni?
2012. jan. 4. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Merket
2012. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az milyen játék?

és hol tudom beszerezni?

2012. jan. 4. 19:08
 3/19 anonim válasza:

Nekem van Angry Birds a telefonomon.

Én wi-fivel szedtem le az Android Marketből.

2012. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

RoboDefense, Yoo Ninja, Geared, Bunny Shooter, Slice It!, Prism 3D, Tank Hero, Tap Tap Revenge 4, Speed Car


Menj be a menübe, ott keress egy Market nevű alkalmazást (csak akkor csináld, ha van wi-if, vagy mobilneted), jobb felső sarokban ott van a nagyító, kattints rá, írd be a játékok nevét, és megint a nagyító, így megkeresi a ajátékot. Kiadja a találatok listáját, csak olyat tölts le ami mellé jobb oldalt oda van írva hogy Free vagy hogy Ingyenes. Klikk a játékra, ott kék Download vagy Letöltés gomb, akkor megkezdi a letöltést, majd kiírja ha kész és azután kattints az Open vagy Megnyitás gombra. És játszhatsz is. Ha letöltöd a Tap Tap Revenge 4-et, akkor vegyél fel barátnak ( CapitainAltair a nevem).

Jó szórakozást!

2012. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat de nem vok androidos mobilnetem az van.
2012. jan. 4. 21:10
 6/19 anonim ***** válasza:

Lehet te nem vagy androidos, de a telefon az az.

A Marketnek meg édesmindegy, hogy wifin vagy mobilneten használod. A wifi azért célszerű, mert akkor nem fizetsz rohadt sokat az adatforgalom miatt, illetve ha van mobilnete csomagod akkor spórolsz az adatforgalommal.

2012. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ahha. Köszi és hol találom ezt a "market" cuccot?
2012. jan. 4. 21:24
 8/19 anonim ***** válasza:

A 4. válaszló válaszát olvastad már? Mert ő kb. mindent leír ezzel kapcsolatban.


De ahogy látom nem nagyon vagy képben mindenről. Célszerű lett volna vásárlás előtt képbe kerülni a dolgokról.

Itt egy cikk kezdő androidosoknak:

[link]

2012. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mondom NEM VAGYOK ANDROIDOS
2012. jan. 4. 21:33
 10/19 A kérdező kommentje:
amm egy xperia x8rol át lehet küldeni a játékot bluetothon?
2012. jan. 4. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!