Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha esetleg ellopnák/elhagynám...

Ha esetleg ellopnák/elhagynám androidos telefonomat, hogy tudom megkeresni?

Figyelt kérdés
Motorola Milestone 2-m van, és úgy tudom nyomon lehet követni, hogy hol található ha esetleg beüt a krach
2012. jan. 4. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak Marketen alkalmazások az ilyenekre. Pl. where's my droid, Lmaxi anti thief, lookout mobile security stb.
2012. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és ezek közül melyik a legjobb/megbízhatóbb? akár fizetős is lehet
2012. jan. 5. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:

A lookout-ot próbáltam, nem volt rossz, ráadásul még vírusirtó is. De a talán a legprofibb az Lmax. Nem látszódik ha fel van telepítve, gyári visszaállítással nem lehet eltávolítani és ha elhagyod akkor csak küldesz egy sms-t a megadott szöveggel (beállítható) és visszaküldi a koordinátákat hogy merre van.

Vagy ha valaki beletesz egy másik sim kártyát a telefonba, akkor azonnal a megadott telefonszámokkal küld egy sms-t a telefon hollétéről, az imei számot, meg a beletett sim kártyáról néhány adatot (pl. milyen számokat hívtak róla).

2012. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Ceberus App.

Nekem is Milestone 2-m van, ha gyári ROM van rajta, akkor a MotoBlur segítségével ezt ingyen is megoldhatod. Próbáltam az Avast ingyenes mobil védelmi szoftverét úgy, hogy minden funkciót kikapcsoltam csak az AntiTheft-et hagytam bekapcsolva (a lopásvédelmet), de úgy is sok memóriát zabál. Mivel nekem nem gyári a ROM (CM 10, Android 4.1.2) így a Blur nem elérhető. Cerberus viszont szépen teszi a dolgát. Kb. 800Ft-ba kerül, egyszer kell megvenni és 5 telefonra rá teheted. Nekem nagyon megérte, már elhagytam 1x a régi telómat, azon is rajt volt (Blade) meg egyszer ezt is ott felejtettem a suliban és meglettek, csak gyorsan kellett szereznem egy telót vagy internetet. Amúgy a pénztárcámban fel vannak írva az sms kódok egy papírra, hogy mivel hogyan lehet vezérelni a telót ha elhagyom. Az akku töltöttséget pedig nem nagyon engedem 30-40% alá, szóval mindig van esélyem megtalálni ha elveszik.

2013. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyuszi234 válasza:

És mire töltsem le az alkalmazást?


Az elveszett telefonomra?

2015. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!