Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt vegyem majd...

Melyik mobilt vegyem majd meg? (lent több infó)

Figyelt kérdés

ezek közül szeretnék választani,melyik a jobb?

samsung galaxy s2

samsung note

sonyericsson arc s

motorola razr r

iphone 4s

ezek közül melyik a jobb

ezekre használnám:

net,játék,fényképezés,zenelejátszás,stb

előre is köszi :)


2012. jan. 4. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az s2 vel járnál a legjobban minden téren. Ár érték teljesítmény. Aztán jönne a note.
2012. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Razr.
2012. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva CES, február végén MWC, én nem most vennék új telefont.
2012. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
s2 és note között vacilálnék és ha lenne elég pénzem rá akk note. bár nagy nagyon
2012. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

iphone 4s a játékra legjobb , netre is jó bár zavarhat , hogy kicsi a mérete , zenelejátszáshoz meg annyi , hogy veszelegy beats fülest és jobb nincs , de a telókhoz nem adnak profi füleseket (kivétel HTC sensation xe)

Igazából tudja mindazt amit a note , s2 és a többeik és + Siri , ami elég sokat lök rajta

2012. jan. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért fizetne rá egy csomót? Az iphone embertelenül túl van árazva.

A Siri-t meg ki használja? Láttál már embereket az utcán a telefonjukhoz beszélni?

2012. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írta valaki, közelegnek a mobilkonferenciák, samsung galaxy s 3 pl fix hogy be lesz mutatva. Nem beszélve a kétmagos Xperiákról, azok ütni fognak. Onnan meg nem kell sokat várni. A listából látom lenne pénzed egy új modellre várj még. Ha mindenképp ég a zsebed, és feltétlen kényszert érzel egy új telefonra, akkor galaxy s2 vagy Moto Razr. Iphone 4S nem ér annyit amennyiért adják, 150 ezerért már reális lenne, de így 200 meg az fölött vicc az egész.
2012. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
samsungot ne vegyél, sz*rok... tapasztalat:(
2012. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző: családban 5 samsung is van, egyikkel se volt még semmi gond, pedig anyámé már 5 éves... Kifogtál egy hibásat, ennyi. Én is fogtam már ki szar Sony Ericssont, mégis maradtam a cégnél és nem bántam meg.
2012. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes várni, de ha most kéne választani, akkor egyértelműen a motorola razr r a nyerő.
2012. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!