Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az alábbi...

Mi a különbség az alábbi memóriakártyák között?

Figyelt kérdés
Sandisk MicroSDHC és Sandisk MicroSDHC Mobile Ultra. Ez utóbbi is csak Class 4-es. Mit határoz ott a Mobile Ultra jelző? 16 GB kártyánál a Class 4-es mind Mobile Ultra, a Class 2 pedig a sima, vagy valami mást jelentene?

2012. jan. 5. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy a Sandisknél a mobile ultra számszerűen mit takar nem tudom, de a kártyáknál a sima az 2, aztán van class 4, 6, 8, 10 ezek a számok nagyságuktól függően egyre nagyobb írási-olvasási sebességeket jelöl.
2012. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azt tudom, én egy 16 GB-os Class 4-es karit szeretnék, de 16-osnál a Class 4-es mind Mobile Ultra, simát nem találtam. Nem tudom van-e sima és olcsóbb-e, vagy mi ez az Ultra itt, de rettentően drága, nem tudom emiatt-e.
2012. jan. 5. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A class4 meghatározza, hogy milyen sebességű, a mobile ultrát hiába "aggatják rá", sebességben nem fog többet tudni, vagy én nem tudok valamit, hogy mi EGYÉB különlegessége lehet a többihez képest...
2012. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a SanDisk egy neves, drága gyártó, ennyi...
2012. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!