Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek, samsung galaxy s,...

Mit vegyek, samsung galaxy s, vagy samsung galaxy s plus?

Figyelt kérdés

A samsung galaxy s alig drágább,viszont 1,4ghz-es proci van benne,és van benne divX,Xvid támogatás is a sima s-el szemben.

A telefongurun viszont nagyon leértékelték,nem tudom miért

Ti melyiket választanátok??


2012. jan. 5. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
galaxy s-ben erosebb a GPU, és van benne divx xvid támogatás, s plus csak akkor válaszd ha gyors net kell.
2012. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyiket se. 4.0 se lesz, csak valami rosszabb touchwiz-zel. Én inkább a Neo-t nézném.(Sony)
2012. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fontos a játék,és a HD videó

Az erősebb GPU miatt akkor maradok az s-nél

2012. jan. 5. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
f@szt nincs benne divx xvid támogatás mkv-t is (HD 720p) viszi simán még a legolcsóbb androidok is viszik persze csak a kisebb felbontasut mert a nagy akad rajta....amikor ezt leirtad mégis honnan a rákból halottad te ezt????
2012. jan. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha meg telefont akarsz venni ne telefongurut nézegesd hanem mobilarena t is...
2012. jan. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!