Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Hunyady Gergely kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb telefon? Elvileg a samsung galaxy s2 legyőzte az iphone 4S-t nem vagyok benne biztos. Mit Gondoltok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
az s2 még a 4 nél sem jobb , nemhogy a 4s nél , semmivel sem tud többet a 4s nél , de a 4s nél még ott a Siri is
2012. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Itt fölösleges a ketőtt összehasonlítani. Mind a kettő az operációs rendszere csúcsa szinte. Itt a kérdés, hogy Android vagy iOS.
2012. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
S2 jobb. Első: Sirit mire használod itt Magyarországon?
2012. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2. vok. SGS2-n is van olyasmi mint a Siri. Nem annyira kifinomult, de úgyis angol szóval mindegy.
2012. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#1

A 4S sem tud többet, mert ugyanarra lehet használni mind2 készüléket, csak oprendszer kérdése, jah, meg az, hogy fizetsz-e +100ezret 1 iOS-ért. Szóval, tetszés kérdése, mert az S2 nagyobb, jobb kijelző, stb. De ez a lényeges különbség.

2012. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

kedves(...) első


a siri nem hardver(széria), tehát nem 4 vagy 4s függő, hanem operációs rendszer/szoftver, azaz ios4 vagy ios5 függő. a szoftver pedig kijött sima 4re is. a siri amúgy is egy értelmetlen hülyeség. egyrészt magyarországon/magyar nyelv nélkül sokmindenre nem mész vele, más részt biztos vagyok benne, hogy nem használnád. villogni jó vele a nők előtt, de ha a buszon meg akarod nézni az időt tuti hogy nem a telefonodhoz kezdesz majd el beszélni. egyetlen jó tulajdonsága van, az sms/email írás, ilyen hangfelismerő van androidra is.


azon különbségek összehasonlítása kell hogy döntsön, amik megmaradtak benned úgy, hogy külön-külön nézted meg a telefont. nem a kijelző és a kamera fog dönteni. az operációs rendszer és a kinézete. amelyik jobban tetszik, amelyik jobban bejön, teljesen szubjektív.


szvsz android. hajlamos vagyok megunni a kezelőfelületet 1-1.5 év után. androidos telóra számtalan vállalható launcser van, még mindig imádom a telóm.

2012. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem iphone 4s-t vegyél, nekem is az van.Jó telcsi.És én azért egy kicsit tudok angolul és a sirit használom.A samsung csak egy másolat.
2012. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hol olvastad ezt a hülyeséget kedves kérdező?...

Csak, hogy ne egy unalmas összehasonlító videót vagy tesztet linkeljek, megosztom a saját tapasztalatomat.


Nekem egy -sima- iPhone 4-em van, (nem 4S) a főnökömnek az s2. Természetesen minden lehetséges módon összehasonlítottuk. Mindketten jártasak vagyunk a telefonok témájában, és mindketten elfogultak vagyunk a sajátjainkkal szemben. És hogy a kérdésedre válaszoljak, nemhogy a 4S veri, de még a 4 is az új iOS 5-ös frissítéssel. De valószínűleg anélkül is verné.

És hogy ne menjünk bele a jó öreg iOS vs. Android témába, az iPhone 4 gyorsabb, mind netezésben mind az általános használatban. Lehet, hogy az s2-nek nagyobb a kijelzője, de a 4-é sokkal tisztább, élesebb. A hangzásban is verte az s2-őt. És még sorolhatnám.... Nagyjából mindenben. Az egyetlen dolog ami jobb az s2-ben, az a nagyobb kijelző. De ez meg nézőpont kérdése. Mindenki döntse el maga, senkit nem érdekelnek a másik csapat érvei, szerintem ezt mindkét "banda" nevében is mondhatom.


És hogy a kedves hármas hozzászólónak válaszoljak, miszerint mire jó a Siri Magyarországon?


1. Az sajnos a mi szégyenünk, a miénk magyaroké, hogy nem beszélünk semmilyen idegennyelvet. Tisztelet a kivételnek. Ettől még, aki vette a fáradtságot, hogy megtanuljon, miért ne használhatná ki a Siri nyújtotta örömöket?


2. A Siri baromira motiválja a magyar fiatalokat, hogy elkezdjenek idegennyelvet tanulni. Hát többek között erre jó.

2012. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#6-os hozzaszolonak : hol almodtad,hogy a siri kijott iphone 4-re ? Az biza csak a 4s kivaltsaga es az apple nem is tervezi a regebbi telefonokra
2012. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

majd biztos ilyen szarság miatt tanulunk idegen nyelvet!

Amúgy SGS2!

Sokkal jobb ár/érték arányú!

2012. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!