Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok...

Milyen okostelefont ajánlotok elsősorban gyors grafikai gyorsítóval?

Figyelt kérdés

Helló,

Vennék mostanában egy okostelefont. Amit tudok, hogy androidost szeretnék, természetesen WIFI-st. Jó lenne ha lenne LED fény is hozzá.

A gond, hogy túl sok pénzem nincs rá, alapelőfizetéssel vagy előfizetés nélkül kb. 40 ezer ft.

Ahogy nézegettem Samsung Galaxy Ace, vagy Samsung Galaxy W, illetve LG Optimus One, HTC Wildfire S, vagy Sony Ericsson WTi19 Live walkmann jöhet szóba.

amit szeretnék, hogy a lehető legkevésbé szaggassanak a játékok, pl. az Angry Birds :) Havernak van Samsung Galaxy Ace, de azon eléggé szaggat bizonyos pályákon. Barátnőmnek van Sony ericcson Live walkman, azon kevésbé, de azért néha.

Annyira már utánaolvasgattam, hogy grafikus gyorsítóktól eléggé függ ez a dolog, de azt sajnos nem igazán tudom, hogy a fenit telefonok (vagy hasonló árban lévők) közül melyik lenne ebből a szempontből a legjobb?

Köszi a válaszokat!


2012. jan. 6. 01:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Xperia mini, t-mobile domino csomagban 40000 ft.


[link]

2012. jan. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

az általad felsoroltak közül mind viszi az Angry Birds-et, a leggyorsabb a Galaxy W.


Az első hozzászóló által említett Mini is erős, viszont ha tényleg szeretnél játszani, akkor nem biztos, hogy a mini a megfelelő választás. Volt szerencsém kipróbálni az Angry Birds-et minin, és hát... a 3"-os kijelző jelentős részét kitakartam az ujjammal játék közben.

SZERINTEM, a 3" kijelzővel megölték a brutál jó hardver okozta előnyt. Eszembe nem jutna például netezni sem rajta...


Játékra a Galaxy W egyértelműen a legjobb az említettek közül, de az talán nem áll meg 40-ben. A második, amire tenném a voksom, a Live walkman. Szintén erős teló, kicsi, de nem vészesen kicsi a kijelzője.

2012. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem Live with Walkmanem van. Hát az Angry birds rohadtul nem akad, hd youtube videókat is viszi gond nélkül. Beépített flash is megy, patent cucc. Barátnődén szerintem nagyon sok alkalmazás van telepítve, és a madarak alatt olykor elfogy a memória (tapasztalat). De 40 ezerért ne várj csodát. Ennyiért max 512 ram / rom-os gépeket kapsz, qualcomm oldalon adreno 205, TI Omap-nél meg power vr sgx 530-as grafikus gyorsítóval. Galaxy Ace-t meg az Optimus one-t azonnal verd is ki a fejedből. MSM 7227-as proci 3 éve még jó volt, ma már gáz. Sony Ericsson Live with Walkman, Xperia mini/mini pro mindenképp megfontolandó. Ha nagyobb kezed van én Walkmant venném, 3,2" azért valamelyest nagyobb mint a minik 3"-os kijelzője. Mini Pronál viszont ott a gwerty, de a csúszka csak plusz hibaforrás, de te döntöd el mi a fontos. A összes SE Snapdragon chipsettel van gyártva, ARMv7-es architektúra, a samsung meg az lg ARMv6-os ami egyel régebbi, ilyeneket 2012-ben nem vennék. Galaxy W-ben is Snapdragon van csak 1,4 Ghz-re húzva, viszont ott is 512 memória van, és hát a TouchWiznél szerintem a Sony Ericsson Timescape felülete sokkal szebb. Na meg frissítést se erősítették meg, ciki lenne ha nem adnák ki rá a ICS-t. Viszont a fent említett SE-k mindegyike meg fogja kapni jövőre az ICS-t, ami nem elhanyagolandó, tekintve a SE az egyetlen olyan gyártó, aki megerősítette, hogy a teljes 2011-es palettára kiadja a 4.0-át. Olcsó HTC-ket is kerüld, mert kevés memória van bennük gyenge procival, és a Sense megeszi az egészet. Ha tudsz egy kicsit még csapni hozzá 50 ezer körül megy a SE Xperia Neo (Telenornál). Azt megírnád melyik szolgáltatónál akarod venni?
2012. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hello, nagyon köszi a válaszokat jóval okosabb lettem :)

Telenornál, vállalati flottás előfizetéssel, szóval nem hivatalos árak, de nem is igazán jobbak :) A cégen belüli lista szerint 1 év hűséggel az Ace 39e, SE Live Walkmann 35, Galaxy W 55, SE mini pro 55 ezer ft.

Szóval az ár meg a leírtak alapján is a legjobbnak az SE live walkmann tűnik, meg tetszik is a csajomé, csak ő meg azt mondja nehogymár uolyat vegyek , pedig eleve szeretem az SE-ket.

2012. jan. 6. 11:41
 5/16 A kérdező kommentje:
ja és az SE Xperia Neo és neo V 59e illetve 55e. Megéri vajon a +20k-t a Live walkmannhez képest?
2012. jan. 6. 11:43
 6/16 anonim ***** válasza:

Én rászánnám azt a 20k-t, az tuti. Sokkal szebb a Neo a Walkman-nél.

Az viszont nonszensz, hogy a mini 55k... :))))

2012. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ja a mini prot elirtam, az "csak" 47e
2012. jan. 6. 11:51
 8/16 anonim ***** válasza:
47k-ért is pofátlan. :)
2012. jan. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Neo V-ben ugyanaz a kamera van mint Live with Walkmanben. Sima Neo-ban 8 mpxeles van, nyilván jobb képeket csinál. +20 ezret nemtom megéri e, nagyobb kijelző bravia engine-nel, kb ennyi amiben többet tud. Viszont a nagyobb kijelzőn könnyebb ügyködni. Gyakorlatilag az idei Xperia sorozat ugyanazt tudja.
2012. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47 ezerért is jó... Galaxy Ace is annyiért megy néhol és azért a kettő nem egy kategória, elvileg mondjuk egy ligában vannak, de ég és föld... Live with Walkman az idei SE paletta legolcsóbb darabja, nincs benne bravia engine sem, és "csak" sima tft-lcd nincs benne led háttérvilágítás, de ettől függetlenül betekintési szöget majd 180 fok, fényereje is korrekt. Sony Ericssonnal - bármilyet is veszel - nem jársz rosszul.
2012. jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!