Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz a telenornál iphone?

Mikor lesz a telenornál iphone?

Figyelt kérdés

Azt mondták az üzletben, hogy folynak a tárgyalások!

De ennél a csicska szolgáltatónál, már tavaly is folytak a tárgyalások! Esetleg valaki nem tud többet?


2012. jan. 6. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt, így ezután se lesz. Voda meg T is felvette már a 4S-t is, ha eddig nem tették meg, akkor szerintem felejtős. Amúgy meg nagyon is jó szolgáltató, voltam már mindegyiknél eddig a Telenor a legjobb, pedig sokan szidják, nem tudom miért.
2012. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Érdekes módon a Skandináv országokban a TELENOR kinálatában szerepelnek az apple mobilok,itt az apple diktál és gondolom olyan feltételeket szab amit a magyar TELENOR nem tud teljesíteni.(ezt egy magasrangú teleonoros managertől tudom )A közeljövőben nem várható,ezért hagytam ott 3 év után a telenort és lettem 30 as.
2012. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretném támadni a telenort, mert pl a klikk díjcsomagja nagyon is jó, sőt, a hipernet se rossz, de a szolgáltatásuk nem valami kimagasló az ország másik végén.

Én Egy jó pár éve 30-as szolgáltatónál vagyok, igaz, állandóan váltok csomagot, mert különben szarügy lenne perkálás terén.

Egyébként a telenornak se rossz a készülék listája, de a t-mobile messze a legjobb....szerintem.

2012. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos igen ez igaz, több telefon van. Like (egyetemi csomag)csomagban akartam venni xperia mini pro-t. 2 év hűséggel + 2 év go net M-mel lett volna 45 ezer. Djuice intercampusban 2 év hűséggel, telenor klikkel, amihez nincs hűség, használtkészülék beszámítással 22 ezerért Live with Walkmant vettem. Ugyanez T-nél 50 lett volna :P
2012. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
a Telenornál nem lesz IPhone soha, mivel az Apple olyan feltétételeket ad, amit a Telenor nem fog véghezvinni. Pl kötött tarifacsomag.
2012. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Az is kicsit vicces, ha valaki megveszi kártyafüggetlenként és ha telenoros hálózaton használja akkor csomó alkalmazás nem megy rajta.
2012. jan. 7. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!