Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell bekapcsolni az...

Me Gusta vagyok kérdése:

Mit kell bekapcsolni az androidos telefonon hogy ingyen tudjak netezni? Azt tudom hogy a wifit de kell még más mert én a mobilhálózatoknál az adat engedézésre gondoltam. Mert most kaptam és tudni akarom hogy kell.

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kettő van amit leírtál.

Vagy wifizel, vagy mobilnetezel.


Beállítás

vezeték nélkül

Wifi


illetve



Beállítás

vezeték nélkül

Mobilhálózat

Adat engedélyezve

2012. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a 2 közül melyik az ingyenes ami nem pénzre megy mert nekem 90 ft a net és azért jó lenne tudni . vagy mind a 2 ingyenes ?
2012. jan. 6. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:

A wifi ingyen van, de ahhoz rá kell csatlakozni egy wifi hálózatra. Másként nem fog menni.

A mobilnetért fizetsz. Ha van mobilnet előfizetésed akkor csak a havidíjat fizeted és annyit netezel amennyi a csomagban foglalt, illetve még többet is ha nincs túlforgalmazás. Ha nincs netes csomagod akkor meg rohadt sokat fizetsz ha használod a netet.

2012. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akk szóval wifi utána wifi hálózatok választok egyet és csatlakozom és ennyi nem kell más akk értem

Köszönöm szépen !

2012. jan. 6. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a wifi nem lóg csak úgy a fán és az utcán... Ezt wifi routerrel tudsz csinálni például otthon, a rendes vezetékes internetedre. Néhány helyen van ingyenes (de többnyire korlátozott) wifi hotspot. Esetleg lopni tudod a szomszédét, ha nem jelszavazta le. De a wifi nem olyan, hogy ha otthon van, akkor mindenhol. Kicsi a hatótávolsága (néhánytíz méter).
2012. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!