Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HTC Wildfire jó telefon?

A HTC Wildfire jó telefon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Az egy xar, az s már valamivel jobb, de inkább xperia mini.
2012. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Xperia mini a jó, a wildfire egy trágya túl van árazva csak azért mert htc, hardverileg pedig kaki.
2012. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
azér ment minden ismerősömnek is tönkre az xperia-ja mer olyan jó..... nekem HTC-m van és teljesen jó! nincs vele semmi baj! 2 ismerősömnek is van és mindegyik meg van vele elégedve!
2012. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na mivan nem fogy olyan jól a wildfire s, és most megint azzal jössz a sokadik regeddel, hogy minden xperia elromlik?
2012. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg aztán te vagy az egyetlen asszem aki szerint a sima wildfire az egy jó telefon...
2012. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
ki beszél itt sima wilfire-ről??? akiket ismerek mindegyiknek más van...! én csak azt mondom amit látok...nem úgy mint te hogy csak úgy hallottad, hogy szar... nekem senki ne mondja, hogy szar, nincs velük semmi baj! de ez az én véleményem!
2012. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
én nem azt írtam, hogy a sima wilfire-t kipróbáltam már! annyit írtam hogy HTC-m van......
2012. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olvasd a kérdést amire válaszoltál így másfél hónap után...
2012. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
ha tudnád értelmezni amit írtam akkor most nem írtál volna.... én azt arra írtam hogy én nem konkrétan a wildfire-ről beszéltem..... na mind1-.-"
2012. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És?


A kérdés nem arra vonatkozott, hogy neked milyen jó a mittomén milyen htc-d, hanem konkrétan a wildfire-ről kêrdeztek.


Az új xperia-k pedig egyáltalán nem annyira rosszak, mint be akarod állítani...


Konkrêtan a htc úgy ahogy van lexarja az alsó és a középkategóriát, pont mint a samsung.

Az nekik a lényeg, hogy hány magos proci legyen a felsőkategóriás telókban, az alsóbb kategóriában meg kiadnak egy olyan telót amiben mêg gpu sincs, majd a wildfire s-t.

Mindezt nevetséges áron.

Te meg szépen tapsolsz hozzá, mert htc, meg hű meg há.

Eközben meg lexarozod azt a gyártót ami gondol a kisebb pénzű emberekre is, és nem elavult hardverrel szúrja ki a szemüket és persze konkurenciát mert állítani az általad hőn imádott htc-nek.

2012. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!