Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy mobiltelefonos kérdés?

Nagy mobiltelefonos kérdés?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni mindenkitől, aki ide írogat, hogy miért van az, hogy itt nagyon kevesen tudnak reálisan értékelni? Miért mondják azt, ami nekik van, holott nem biztos, hogy az a legjobb. Hogy feltesznek egy kérdést amiben benne van az xperia vmelyik modellje és mellette egy bármilyen másik telefon, és tegyük fel hogy az a bármelyik másik (nem akarok konkrét példákat), jobb mint az xperia adott modellje, mégis vagy 5-en írják, hogy vedd az xperiat jobb stb... Amit megfigyeltem, hogy tipikusan az X8-nál van így. De említhetném, hogy akármilyen Iphoneos kérdés van amiben az android nem is szerepel, már jönnek is az androidguruk és szarrá fikázzák az iphone és inkább vegyen mindenki droidot?
2012. jan. 6. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tetszik mások véleménye, akkor ne kérdezz.
2012. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mekkora király vagy... Értelmezd már amit írtam légyszives mielött beszólsz. Itt nem véleményről van csak szó, hanem arról, hogy valaki egyértelmű dolognak mondja, adott esetben az ellentét, csak azért mert ő nem az adott dologgal rendelkezik hanem a másikkal, és így már nem tud, vagy nem akar reálisan értékelni. Arra voltam kíváncsi, hogy miért, irigység, vagy szimplán fáj neki ha az övénél adott esetben valami jobb?
2012. jan. 6. 21:02
 3/12 anonim válasza:
Ha nem tetszik mások véleménye, akkor ne kérdezz.
2012. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Zseniális vagy tényleg :D:D:D Kössz, hogy benéztél, de most már feküdj le szépen aludni, értelmi szinted alapján neked ilyenkor már aludni kéne. :D
2012. jan. 6. 21:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán azért mert a válaszadó haverjának a haverja már látott olyat valahol.Ő mondta,hogy az bizony sz@r.
2012. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szerintem mindenki azt vegye meg ami neki tetszik... Én speciel tudom, hogy max mennyiért akarok venni telefont addig az árig megnézem az összes telefont. Ha valamelyik szimpatikus akkor meg youtube-n videókat nézek róla, olvasom a cikkeket stb... Itt ilyen össze hasonlításokkal nem lehet eldönteni, hogy melyik a jobb. Van aki az androidos telefonokra tenné a fejét van aki az iphone-ra...

Meg hiába ajánlgassák valakinek a galaxy s2-t meg az iphonokat, ha nincs rá pénze. Ezért nem szeretem az össze hasonlítós kérdéseket. Én, ha telefonnal kapcsolatba kérdezek akkor inkább külön ki kérdem a véleményeket (a te példád szerin) az iphone-ról és egy másik kérdésben az X8-ról és majd magamnak össze hasonlítom. Annyit már csak eltudok dönteni, hogy a megadott infók alapján számomra melyik a megfelelőbb...

2012. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen mert a pénztárcát is nézzük!

pl: az Xperia mini pro a legjobb a kategóriájába és nem is drága!

2012. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már én is frászt kapok az xperiázástól!ha mind igaz lenne szerintem minden második embernek az lenne...szerintem soknak nincs is
2012. jan. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én már azon is elgondolkoztam, hogy eddig az ufo észlelés kategóriában voltak a reptoid trollok, megunták, és átalakultak xperia trollokra :D
2012. jan. 7. 12:50
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet
2012. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!