Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a hiba? Ezt a hibaüze...

Mi lehet a hiba? Ezt a hibaüzenetet dobálja ki állandóan a telefonom ha bármibe belelépek: com. Android. Phone váratlanul leállt. Próbálja újra. Keresgéltem megoldást de eddig nem lett jó. LG GT540 es a típusa a telónak

Figyelt kérdés

2012. jan. 6. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem új keletű probléma, ez alap Bug hiba. (ha sikerül, ajánlok egy frissítést az androidodnak)


Megoldás:


1. Válaszd ki a Beállításokban - WIRELESS ELLENŐRZÉSE - MOBILE HÁLÓZATOK

2. Törölj mindent ami felesleges - "Data Roaming" és "Enable always-on"

3. Állítsd be a beállításoknál a "Csak a 2G hálózatot", várjon 10 másodpercet, majd állítsd vissza.

4. Most próbáld a Hálózatüzemeltetőt. Itt lesz egy hálózati hiba (Nem a "com.android.phone" hiba)

Várj és megkapod a kívánt hálózatot.

Ennek az az oka, hogy az android új típusú hálózatot használ, de támogatja a régieket is.

Egyes országokban nem használja ezt az új hálózatot.


Forrás:

[link]

2012. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a beállításokba sem tudtam sajnos belemenni a hiba miatt. csak hard reset-el tudtam orvosolni a problémát.
2012. jan. 8. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!