Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s-t érdemesebb venni,...

IPhone 4s-t érdemesebb venni, vagy Sony Ericsson Xperia PLAY-t?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 01:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
úristen :D
2012. jan. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ez így elég durván 4S. de ha bevesszük a képbe az többi androidos telót, Arc S, S2, Sensation (xe), akkor már érdekesebb. 4S durván jobb a play-nél, de egy s2 már sokkal inkább a szubjektivitáson múlik. Szerintem nem ér annyit az a psp controller..
2012. jan. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az iPhonehoz is lehet kapni kontrollert :) igaz nem beépített.
2012. jan. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Srácok láttatok ti már play-t?Teljesen más érzés, mint egy sima okostelefon.Nekem már megvan egy ideje és nagyon nagy élmény vele játszani de emellett teljes értékű okostelefon is.Egy haverom azt mondta 5 perc fogdosás után, hogy simán odaver az Iphone 4-ének.Az egyik legjobban optimizált android van rajta,szóval nem lassul, nem akad,teszi a dolgát.Az Iphone 4S teljesen más kategória egyrészt az ára miatt(kb 2x annyiba kerül), másrészt mert nincsenek fizikai gombok, IOS van rajta, stb. Emellett persze a legdurvább okostelefon a piacon, döntsd el mire kell és melyik OS áll hozzád közelebb, no meg mennyit akarsz költeni.
2012. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
még a 4 es is sokkal jobb , nemhogy a 4s , nem 1 kategória
2012. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a 4s jobb a PLAYnél, de igazából nekem csak a Siri miatt tetszett meg. Amúgy is iPhone 4 em van, ráteszem az iOS 5-öt, és majdnem ugyanaz. A PLAY pedig a Playstation funkció miatt tetszik.

Csak kíváncsi voltam, hogy az ár/érték arány melyiknél jobb.

2012. jan. 7. 12:50
 7/17 anonim ***** válasza:
A Play egy 30ezer forintos okostelefon+ps gombok. Vegyél inkább egy PS Vitát, vagy egy PSP-t. Egyértelmően 4S
2012. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Perzse grafikus chip meg proci. De minek a PLAY-nek brutál hardver ha a PSP 333Mgh-n fut tökéletesen???
2012. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A Play hol 30 000 forint?? A t-mobile-nál 79 000 ért láttam...:S Vagy csak úgy megtippelted az előbb?
2012. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
inkább vedd meg a playt.ha már úgy is van ios-od,akkor nem kell másik.akkor az egyikkel játszol,a másikkal meg telefonálsz.vagy nem.
2012. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!