Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Bold 9000?

Blackberry Bold 9000?

Figyelt kérdés

Akinek van, vagy használt ilyet huzamosabb ideig, az legyen már szíves írni egy rövid kis véleményt, hogy mennyire felhasználóbarát, megbízható-e, stb.stb. :)

Még egy rövidke kérdésem lenne arról, hogy ahogy elnéztem képeken, nem nagyon lehet vele ékezetes betűket írni. Ez tényleg így van, vagy mindenhol csak az angol bill kiosztással ábrázolják?


2012. jan. 7. 03:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon megbízható, ha van ennél felhasználóbarátabb rendszer a non-touch(nem érintős) kategóriában akkor sem akarok róla tudni!

Ékezetes betűket úgy tudsz írni hogy lenyomod a billt(a,u,i,o,e) és kiválasztod hogy melyiket szeretnéd!


Nagyon jó telefon megbízható!

2012. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó készülék nagyon, a görgető mindenesetre nem túl megbízható. A RIM le is cserélte ezt a megoldást a mostani készülékeiben optikai érzékelőre.


Egyébként ha használni akarod a BB funkcióit akkor szükséged lesz mellé BIS előfizetésre is.

2012. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogyha én nem vagyok menedzser egy cégnél és nem olyan fontos nekem az állandó mail kapcsolat, csak szeretnék egy normális, komoly, megbízható, mondhatni presztízs telefont, attól még tudnám használni ugye?
2012. jan. 7. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudnád, de nem tudsz rajt mailezni, nem megy a BBM és semmi más BB szolgáltatás sem. BIS előfizetés nélkül nem éri meg megvenni egy BB telefont. És a net (WiFi-vel) is problémás. BIS nélkül még egy Nokia 3720c is többet tud (jobb multimédia...) és elég megbízható. Amúgy szerintem ez a presztizs telefontól már messze van a kora miatt. Egyébként ha meg azért kell, mert Neked ez a presztizs akkor tök mindegy, hogy mit tud, úgyis csak a külső számít, nem?!


Ezt olvasd el, hogy megértsd az alapokat:

[link]


Én BB-s vagyok de inkább vennék egy 9700 vagy 9780-at mint ezt.

2012. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!