Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC wildfire S ingyen facebook?

HTC wildfire S ingyen facebook?

Figyelt kérdés
Hogy tudok ingyen facebookozni? Minden alkalmazást letiltottam, ami internetet igényel, és a 0.facebook.com-ról mentem fel, de így is számolt adatforgalmat. Sony-s ismerősöm azt mondta, az övén kikapcsolta az adatforgalmat, de a HTC-n nem találok ilyen beállítást.
2012. jan. 7. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
tmobilos vagy?
2012. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
has meg az adatforgalmat kikapcsolod nem lesz net az ingyen facebookon sem...max az adatbarangolást kapcsolta ki rajta....
2012. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze, t-mobilos vagyok!
2012. jan. 7. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor biztos aktiválni kell asszem van ien sms es szarság
2012. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már az is megvolt!
2012. jan. 8. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
1430 at hívd fel és kérdezd meg segíteni fognak és ingyen hívható
2012. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egy szerencsétlen élettelen senki az összes t-mobilos tehát végső esetbe se oda vidd mert amig szerencsétlenkedtek az én Wildfire s-emen addig egy ezrest leszedett majd közölte velem illedelmesen fél óra várakozás utánn hogy nem tudja megcsinálni nagy bánatunkra... :) viszont fizetős internetet varázsolt nekem amit ki is próbált az a kedves jó ember tehát próbáld meg úgy hogy fizetős netet teis beállítod de még előtte +netstart sms-ben (ami már megvolt neked) + még nememlékszek sajnos a program nevére énis pont azt keresgélem most az a lényeg hogy belehet állítani vele hogy játékok alkalmazások meg semmise tudja a netet használni max wifit ha úgy akarod, azzal beállítod hogy csak a böngésző, aztán mész 0.face-re és hátha sikerül. közben nézd a *102 "kettőskereszt"-et hogy mennyi az egyenleged biztos ami biztos :) ja és valahogy wildfire s ingyen facebook néven bukkantam rá az oldalra, hosszan részletesen volt leírva hogy hogy kell csinálni és ott a progi. remélem tudtam segíteni :)
2013. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!