Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade vagy Alcatel OT990?

ZTE Blade vagy Alcatel OT990?

Figyelt kérdés
Ára ugyanannyi,de tudásban?
2012. jan. 7. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Blade, sokkal jobb a kijelzője.
2012. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az árban az Alcatel 5.000 Ft-al azért olcsóbb, de a kijelző valóban sokkal szebb, mert ugyanakkor kijelzőméretre a Blade-nek 480x800 pixels jut. (Alcatelnek csak 320x480)


[link]

[link]

2012. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az Alcatel OT990-re szavazok

Hiába nagyobb felbontású a blade kijelzője valljuk be hogy ezzel a hardverrel nem sok mindent tud kezdeni vele a telefon.

A kamerája elég pocsék képet csinál és gyenge a hardver ehhez a kijelzőhöz. még a játékok sem futnak rajta ha igen azok is szaggatnak


nem lenne rossz a Blade ha lenne benne legalább 1GHZ CPU és egy hozzá tartozó GPU


Az OT990-nél sem rossz az a kijelző nem látni pixeleket mint a galaxy mininél szerintem pont hozzá való


Én az OT990-re szavazok

2012. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még annyi szól az OT-mellett hogy jóval hosszabb az üzemideje
2012. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó rommal a Blade is jó, az enyém 710 MHz-re húzva gyorsabb volt, mint egy gyári Defy, és 3 napot bírt egy töltéssel, intenzív használat mellett.
2012. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!