Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra h. lehet rárakni a...

Androidra h. lehet rárakni a win7-et?

Figyelt kérdés

wideón láttam h. bekapcsolja a telót ki ír pár dolgot majd elindúl rajta a windows. szerintem nem kamu a videó csak nem tudom angolul és nem tudom h.hogy csinálja


(nem témát rakott rá!!!)


2012. jan. 7. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Sehogy... ARM proci-n nem fut a win7...


Maximum monjduk logmein -en vagy egyéb asztal megosztásos megoldással oldható meg a látszata a dolognak.

2012. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te a pc távirányító alkalmazásokra gondolsz (remote desktop). Azok között van amelyik képes megjeleníteni az asztalodat is (bár nem a leggyorsabban de képes rá).


Ha nem erre gondolsz, akkor vannak olyan launcherek, amelyek bizonyos elemeit leutánozzák külsőre egy másik rendszernek. Így lehet, például olyan launchert is rárakni az android telefonodra, amely kinézetben megszólalásig hasonlít az iOS-en látottal. De ettől még nem lesz iOS a gépen. Ugyanez igaz a többi rendszerfelületre is.


Aztán léteznek olyna átírt romok amelyek futnak bizonyos pda-kon. Így a népszerű winphone6 HD2-re teljesen jól működő NAND winphone 7 vagy android rom is elérhető már. Vagy kísérletezni vágyók Ubuntu linuxot illetve MeeGo-t is rápakolhatnak (ezek nem túl jól optimalizáltak jelenleg mert alacsony az érdeklődés).

Dost láttam már 5800-on is :D. Ahogy az erre alapuló windows sorozatot (98ig bezáróan bár mind használhatatlanul lassú volt)

2012. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem launcher volt!!!!!

valami más :'(


e mind 1 köszi a válaszokat!!!

2012. jan. 7. 17:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Win7-t én úgy tudom nem lehet az arm miatt,win95-t igen meg majd win 8-t is.
2012. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

van a win7-nek egy gyengített változata ami fut tableteken

[link]

2012. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen de az se arm-es procin, és a kérdés arról szólt.
2012. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ez pont iOS-re van

[link]

2012. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

win95-öt h. kell??


rárakni??

2012. jan. 8. 14:06
 9/9 anonim válasza:
az eredeti win7 ami a gepre van teve az meg a legfejlettebb androidos telefonon is akadna eppen ezer a windows kiadta a hivatalos windows-ot androidra (nem windows copy EREDETI) ezen az oldalon le tudod tolteni remelem sokat segitettem :) [link]
2017. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!