Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kínaiban árulnak ilyen telefon...

Kínaiban árulnak ilyen telefontöltőt, aminek sokfajta csatlakozója van, és mindenféle mobilt fel lehet vele tölteni. Ezek mennyire jók?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új telefont, de egyből a barátomnál hagytam a dobozát, és őt egy hétig nem fogom látni, de a teló már lemerült. Ilyen kínai töltővel nem tudom, merjem-e megtölteni, főleg hogy ugye első töltés, olyankor állítólag 12 órát kell rajta hagyni, és nem tudom hogy esetleg nem tesz-e benne kárt ez a vacak.
2012. jan. 7. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

"Kínaiban árulnak ilyen telefontöltőt, aminek sokfajta csatlakozója van, és mindenféle mobilt fel lehet vele tölteni. Ezek mennyire jók?"


Az nem telefon töltő.

Ha nem akarsz végleg lemondani a telefonodról akkor tartsd távol tőle.


"Most vettem egy új telefont, de egyből a barátomnál hagytam a dobozát, és őt egy hétig nem fogom látni, de a teló már lemerült. Ilyen kínai töltővel nem tudom, merjem-e megtölteni, főleg hogy ugye első töltés, olyankor állítólag 12 órát kell rajta hagyni, és nem tudom hogy esetleg nem tesz-e benne kárt ez a vacak."


Nem kell sehány órát tölteni.

A mobilokban automata a töltés.

Bedugod, feltölt, kikapcsol.

2012. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nemrég egy ismerősöm a vadiúj mobilját feltöltötte úgy, hogy még nem volt teljesen lemerülve, aztán ki is húzta még mielőtt teljesen feltöltött volna. Mesélte, hogy aztán 2 naponta lemerült neki. Ekkor magyarázta neki valaki h az új akkumulátort az első töltés előtt le kell meríteni amennyire csak tudod, és aztán nagyon sokáig tölteni. Ismerősöm egyszer megcsinálta, és lám, azóta egy hétig bírja a teló. Most nem tudom, mi az igazság.


Köszi a válszt, akkor ilyen kínait nem veszek..

2012. jan. 7. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kihúzza mielőtt egészen feltölt akkor minden telefon kevesebb ideig megy nem csak az övé.
2012. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, nem vagyok hülye. Úgy értettem, hogy ha az első töltésnél nem meríti le és nem tölti fel teljesen akkor mintha úgy állna be az akku, és aztán nem használható ki a teljesen.
2012. jan. 8. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!