Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyenes facebook. Mi igaz az...

Ingyenes facebook. Mi igaz az egészből?

Figyelt kérdés
Azt mondták nekünk egy t-mobile üzletben, hogy január 1-től megszűnik a 30-soknak az ingyenes facebook, ezért majd ha lejár at ajándékinternetem akkor februárban menjek be és a legolcsóbb díjcsomagot beállítják. Régebben ezt a Netstartos megoldást alkalmaztam. Ha lejár az internet és elküldöm sms-ben a +netstart-ot akkor jólesz és továbbra is tudom majd ingyen használni a facebookot? Mert eddig még senkinél se vettem észre, hogy ne tudná vagy nem ingyen tudná használni telefonról és ha továbbri is élni fog ez a megoldás nem mennék bele egy fizetős díjcsomagba.
2012. jan. 7. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
június végéig meghosszabbították a 0.facebook-ot.
2012. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Áthajintották a fejed.

Ez természetes, ez Magyarország.


Június 31-ig lesz még ingyen.

2012. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsónak: június 30 napos :D
2012. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de ez Magyarország! Itt még a junius is más
2012. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor javaslom látogassák meg kedves édesanyjukat.

Köszi és jó volt :D

2012. jan. 7. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ingyenes facebook nálam nem is volt igaz sosem. Hiába be volt állítva az alap net, a 13forintot olykor-olykor levette, sőt, néha 26-ot is, ha tovább voltam fent.
2012. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!