Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig kell? tölteni az...

Me Gusta vagyok kérdése:

Meddig kell? tölteni az androidos telefont? Mert má 5 napja megvan és hamar lemerül vagy a a baja hogy netezek rajta vagy nem értem mert 3 órát szoktam tölteni az kevés?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Mindegy meddig töltöd. Nyilván ha nem várod meg míg végez a töltéssel, hamarabb kifogy.

2. Netezek rajta.

Tartalom kezelés, kijelző világítás, gsm vagy wifi modem, ezek szíják ám az energiát.

2012. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Melyik telefonrol van szó? Mert az hogy Androidos ahoz nem sok köze van hogy meddig kell tölteni avagy meddig birja az akku. Egyébként amikor megtellik akkor ki kell hogy írja hogy megtelt az akku..
2012. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm
2012. jan. 8. 09:30
 4/7 A kérdező kommentje:
move-by telefon androidos
2012. jan. 8. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, a 1300 mAh-s Li-Ion akku az említett felhasználtság mellett sem bírhatja sokáig. Egyébként saját tapasztalataim szerint 4-5 órát kell hagyni a töltőn a megfelelő feltöltöttség érdekében.
2012. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
4-5 órát felesleges rajtahagyni, mivel leáll a töltés, miután feltöltötte. Ez kb 2 óra. Okostelefon nem fogja napokig, vagy hetekig bírni. Nekem is naponta kell tölteni a desire-t.
2012. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A töltésvezérlő lekapcsol ha végzett.

Ugyanannyi idő alatt merül le ha 2 vagy 20 óra után veszed le a töltésről.

2012. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!