Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wildfire s, galaxy ace vagy...

Wildfire s, galaxy ace vagy zte blade jobb telefonálás szempontjából?

Figyelt kérdés
marmint hangerő(ordít-e a fülembe vagy suttog?csengetés hangereje????),rezgőhívásjelzés????,szignáltartás(azaz betonépületekben tudok-e hívni,hívás közben nem szaggat-e).ezen szempontok alapján melyik tel.t érdemes megvennem? előre is kösz
2012. jan. 8. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Blade.

A főnökömnek Ace van gyári rommal, hívásfogadáskor és lerakáskor is összeszarja magát a telefon 10 alkalomból 4-szer.

2012. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz.én erre gondoltam!
2012. jan. 9. 10:01
 3/4 anonim válasza:
Valahol olvastam, hogy valaki a Blade-et az egekig dicséri telefonálás szempontból. Szerintem én is olyat fogok venni, de még gondolkozom. De amiket olvastam, azok alapján én is a Blade-et ajánlom!
2013. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg jó volt a Blade, főzött rommal még ma is tökéletesen használható (pedig Defy után voltam rákényszerülve, hogy Bladet használjak).

Én 18.500-ért adtam el az enyémet, hibátlan volt, annál többet ne adj érte, 20-25-ért már van Defy is.

2013. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!